המתנות שיעשו את החג לעובדים שלכם!

במשך השנים נוצרה בישראל מסורת במקומות עבודה רבים, לפיה מעסיקים רוכשים לעובדים שלהם מתנות לקראת החג. בדרך כלל, מדובר במתנות לראש השנה או פסח, אך אנחנו יכולים למצוא מעסיקים אשר רוכשים מתנות גם במקרים של חגים אחרים, למשל, חנוכה, פורים, שבועות, ועוד. 

מאחר ומעסיקים רבים רוכשים מתנות לעובדים שלהם, אז באופן טבעי גם נוצרו הרבה מאוד סוגי מתנות המיוצרים ומשווקים על ידי חברות שונות בתחום. אנחנו יכולים למצוא קטלוגים שונים למתנות עבור לקוחות, על פי הצרכים והרצונות של המעסיקים המבקשים לרכוש אותן. 

צריך לומר, כל מעסיק יכול לבחור לעצמו את סגנון המתנה הרלוונטי לחגים עבור העובדים שלו ובמיוחד כאשר מדובר על מתנות לעובדים לשבועות. זה לא חייב להיות בהכרח מתנה הקשורה לחג עצמו וזה גם לא חייב להיות מתנה אישית ספציפית. כל אחד יכול לבחור סוג מסוים של מתנה, בהתאם למה שנראה לו נכון לספק לעובדים שלו, בין אם זה על פי סוג הקשר ביניהם, התקציב שעומד לרשותו ועל פי מאפיינים אחרים. 

איך בוחרים מתנות לעובדים?

ראשית, יש לבחור האם תהיה זו מתנה אישית או כללית. קרי, אפשר לבחור עבור כל עובד מתנה ספציפית ואפשר לקנות שורה של מתנות אשר כלל העובדים ייהנו מהן. אפשר גם להחליט האם תהיה זו מתנה בעלת ערך וקשר מסוים לחג או מתנה כללית יותר.

שנית, אנחנו יכולים למצוא מתנות ליום האהבה שיש להן גם ערך חברתי, כלומר, הן מיוצרות ומשווקות על ידי גורמים מסוימים, ומעצם העובדה שאנחנו בוחרים לרכוש אותן ולהשתמש בשירות שלהם, אזי שאנחנו יוצרים ערך חברתי מסוים ולא רק רוכשים מתנה באופן כללי. כך אנחנו גם מעניקים ערך לעובדים וגם יוצרים מוניטין טוב יותר לעסק שלנו.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קבוצת טיולים למבוגרים
אם אתם לקראת פרישה, זה עשוי להיות הפרק הזה בחיים שתמיד דמיינתם, כזה שיהיה מלא בנסיעות וחיפושים בארץ...
קרא עוד »
אפר 12, 2022
היעדים החמים לחופשת ירח דבש
ירח דבש הוא כמעט בגדר חובה עבור כל זוג צעיר שזה עתה נישא. המטרה של ירח הדבש היא לאפשר לזוג ליהנות מזמן...
קרא עוד »
פבר 18, 2016
הוצאת ויזה לארה"ב
אתם יושבים בעבודה וחולמים בהקיץ על הטיול הגדול הבא שלכם, הטיול שבו באמת תראו הכול מהכול, אגמים, פארקים...
קרא עוד »
דצמ 13, 2017