ויזה למרוקו באינטרנט

אם בעבר היינו צריכים ללכת לתל אביב ולחכות שעות בתוך לקבלת ויזה למרוקו, היום, הכל הפך להיות הרבה יותר פשוט ובאינטרנט, תוכלו להזין את הפרטים שלכם עד לקבלת הדרכון או הויזה היישר לבית.

ויזה למרוקו באינטרנט

אם כבר מתכננים לעשות טיול גדול, אולי באמת עדיף במרוקו. אחת ממדינות אפריקה המרתקות ביותר שיש. במרוקו, תוכלו למצוא מגוון עצום של אתרי תיירות משנותיה הראשונות של העולם שלנו. אפילו בגזרת המחיר, הרי שבמרוקו, תוכלו למצוא מחירים מאוד זולים ונוחים בכל תחום. אם תרצו בכך עליכם להיערך אל הטיול עם אשרת כניסה- ויזה למרוקו באינטרנט , בשגרירות ועוד…

מרוקו וקורונה

ממלכת מרוקו, פתחה מחדש את גבולותיה הימיים והאוויריים ומטיילים, בתנאים מסוימים, יכולים לגשת לשטח מרוקו אם יש להם כרטיס חיסון ו/או תוצאת PCR שלילית, בהתאם לאופן הנסיעה הנבחר: בים או באוויר.

מהם הצעדים שיש לנקוט על ידי מטיילים כדי להגיע למרוקו?

נוסעים שנוסעים למרוקו, חייבים להציג כרטיס חיסון ותוצאת בדיקת PCR שלילית בת פחות מ- 48 שעות לפני העלייה למטוס. יש לציין כי כל תעודות החיסון שהונפקו על ידי מדינות אחרות, מתקבלות כל עוד הם תקפים במדינת הפליטה שלהן.

למטיילים המעוניינים להיכנס למרוקו, מומלץ ליצור קשר עם חברות התעופה או השגרירויות שלהם לקבלת מידע נוסף על דרישות הכניסה.

טופס בריאות בכניסה למרוקו

לפני העלייה למטוס, יהיה על הנוסעים להציג טופס בריאות מלא. עם ההגעה לשדות התעופה יבוצעו בדיקות אנטיגניות באופן אקראי לנוסעים. אם הבדיקות יהיו חיוביות, יופעלו אמצעי מניעה אחרים. אילו אמצעים מיושמים במקרה של מקרים חיוביים?

ישנם שני סוגים של מקרים חיוביים: מקרים רגילים ומקרים קשים וקריטיים. האנשים החיוביים לאחר הגעתם עם אבחנה תקינה יצטרכו להקפיד על כליאה סניטרית במקום מגוריהם תוך מעקב קפדני.

להזמנת ויזה למרוקו בקרו באתר>>> VisaDaba

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.