הרשם את האורחים שלך – מקרר יין ביתי לאחסון יין כמו שצריך

מקרר יין

אין ספק שלארח זו חוויה מופלאה ונהדרת, שכן באופן כללי לתת משהו מעצמך לאדם אחר (ותהיה זו מילה חמה, חיבוק או ארוחה טובה), תמיד מביא עימו סיפוק רב. חווית האירוח לא רק מעשירה את העולם החווייתי, מספקת הזדמנות לנתינה ומאפשרת לחזק את הקשרים החברתיים, אלא גם, בוא נודה על האמת, מהווה יופי של הזדמנות להרשים את החברים והמשפחה.

אחת החברות שמתמחרות בתחו םהמקררי יין בארץ, היא לנדרס, המפעילה אתר מצליח בו ניתן למצוא מגוון רחב של מקררי יין – הן לשימוש ביתי ולהן לשימוש מסחרי.

אז נכון, לא בשביל הרושם בלבד אנו נוהגים לכנס את חברינו היקרים אל ביתנו ולא בשביל הרושם אנחנו טורחים לרכוש מצרכים, להתקין ארוחה ולפנק עם יין טוב, שלא לומר משובח. אך בכל זאת, אם כבר הזמנו, אם כבר השקענו, אם כבר הכנו ואם כבר אירחנו, אז למה כבר לא ללכת על כל הקופה וליצור את הרושם הנכון?

דרך יעילה ומלאת סטייל ליצור את הרושם הטוב ביותר ולסחוט קריאות התפעלות אותנטיות מהאורחים היא בעזרת מקרר יין ביתי.

אם כבר, אז כבר!

אנו סבורים שאם בענייני רושם עסקינן, אזי מן הסתם אתה משקיע לא מעט מחשבה וכסף ביינות שאתה מגיש לאורחים שלך. כעת נסה לחשוב על ההבדל בין שני התסריטים הבאים: באחד, אתה שולף בקבוק יוקרתי מהארון במטבח, מהוויטרינה בסלון או מהמקרר הביתי ובשני אתה שולף בקבוק ממקרר יין ביתי משוכלל ומעוצב בקפידה.

סליחה, לא ניסחנו זאת בפירוט מספיק – אתה עומד מול מקרר היין החדיש שלך שכל כולו טעם טוב, תחכום ואלגנטיות, אתה בוחן את הבקבוקים השכובים במקרר, מסובב אותם על צירם, חושב על התפריט שעתיד להיות מוגש בארוחה ולבסוף שולף את הבקבוק המושלם, כאילו בנונשלנטיות. נשמע מרשים, לא?

הרושם שבאגביות

מאחר ואתה אדם אנין ושוחר איכות, אנחנו סמוכים ובטוחים שאתה עתיד לרכוש מקרר איכותי ומתקדם. אך אם אתה באמת מעוניין להרשים את האורחים שלך, אל לך לפאר את המקרר שרכשת ואל לך לפרט אודות הסגולות והמעלות המיוחדות שלו. במקום זאת עליך להתייחס אליו באגביות ולתהות האם ניתן באמת להתייחס ליין בצורה אחרת.

כעת נזמין אותך לערוך ניסוי מחשבתי נוסף: איזו סיטואציה תיצור רושם רב יותר, זו שבה המארח מפליג בשבחו של מקרר היין החדש שזה עתה רכש, או סיטואציה שבה המארח כמעט לא מתייחס לקיומו של ה"צעצוע" היוקרתי החדש שלו? בהיר וברור כי מן הסתם ככל שתעשה פחות עניין מהמקרר, כך הרושם יהיה רב יותר.

אז איפה מתחילים?

הצעד הראשון שעליך לעשות הוא לאפיין את צרכי הקירור שלך. נסה לחשוב כמה בקבוקים אתה עתיד לקרר במקרר היין החדש, נסה להחליט האם אתה זקוק לאזור טמפרטורה אחד או יותר (עדיף שני אזורים לפחות) וגם נסה לקבל החלטה בנוגע למיקום המקרר בבית. ככל שתוכל למפות את הצרכים שלך באופן המדויק ביותר, כך תוכל לבחור את המקרר המתאים בצורה האופטימאלית. בהצלחה ולחיי רושם טוב!

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב שיהיה לכם לוגו מעוצב אישי?
לוגו בעיצוב אישי הוא דרך מצוינת לבטא את הזהות והיצירתיות שלך. זה לא משנה אם אתה חברה, אדם פרטי או רק...
קרא עוד »
ינו 06, 2023
צימר מבודד למסיבה חלומית עם כל החבר׳ה
לעשות מפגש עם כל החברים הכי טובים זה בהחלט משהו שהולך ונהייה נדיר ככל שהשנים חולפות וככל שאנחנו...
קרא עוד »
פבר 20, 2018
איך לבחור בגדי ים לקיץ?
הקיץ הגיע וביחד אתו גם הזמן לבחור בגדי ים! כאן ניתן לכן את הטיפים הכי יעילים לבחירת בגד הים...
קרא עוד »
אוג 27, 2019