מה לומדים בקורס צולל מים פתוחים מתקדם באילת?

צלילה היא חוויה ייחודית מאין כמותה. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מגיעים לאילת בכדי להתנסות ולחוות חוויה מיוחדת מאין כמותה הקרויה קורס צלילה. בקורס צלילה לומדים כיצד לצלול ולגלות עולמות המצויים בעומקו של הים. מכיוון שיש לא מעט אנשים המעוניינים לעבור קורס צלילה אך חוששים מכך, חשוב מאוד לבחור במדריכים מקצועיים, אשר מעבירים את הקורס בצורה הגבוהה ביותר ומעניקים תחושת ביטחון לאורך כל הקורס.

איזה סוגי קורסים ניתן לקחת בצלילה

את הקורסים בצלילה יש לקחת בהתאם לרמה שלך. במידה ומעולם לא צללת, תוכל לקחת קורס צלילה במים פתוחים, המיועד עבור כל אדם. בקורס מעין זה תוכל ללמוד את כל מה שדרוש בכדי לצלול בצורה בטוחה ואיכותית. במידה ועברת את הקורס הזה ואתה מעוניין לפתח את כישורייך כצוללן, תוכל לקחת קורס צולל מתקדם במים פתוחים, הקרוי גם קורס צלילה כוכב שני. את הקורס הזה ניתן לקחת מיד לאחר שמסיימים את קורס הצלילה במים פתוחים הראשוני והקורס מורכב מ6 סוגי צלילות הכוללים: צלילת ניווט, צלילה של הכרות עם השטח הפנימי בים, צלילת לילה, צלילה לספינות טרופות, צלילה לעומק של עד כ30 מטרים וצלילת צילום תת ימי. לאחר שתסיימו את הקורס תקבלו תעודה המכשירה אתכם לצלול בכל סוגי הצלילות אותן עברתם בקורס.

קורס צלילה למתקדמים במים פתוחים באילת

בין אם אתם מעוניינים לעבור קורס צלילה בסיסי ובין אם כבר התנסיתם בקורס שחיה מים פתוחים ואתם מעוניינים לעלות שלב לקורס צוללן מתקדם במים פתוחים, כדאי מאוד שתבחרו את המקום הנכון ללמוד בו. אילת היא ללא ספק המקום אידאלי לחוות , ללמוד ולהתנסות בו בקורס שחייה. בטרם בוחרים את המקום הרלוונטי באילת ללמוד בו קורס צלילה למתקדמים במים פתוחים, חשוב לוודא שהמדריך שמעביר את הקורס הינו מדריך PADI מנסה ומקצועי, אשר יודע כיצד להעביר קורסים מעין אלו בהצלחה. אורך קורס מעין זה הוא יומיים ובקורס זה מקבלים בין היתר חליפת צלילה, הסעות אל המקום שבו לומדים צלילה וחזור ועוד. חשוב לבחור באילת את המקום שמציע את התנאים האופטימליים עבור קורס צלילה מעין זה. מעבר לכך, חשוב לדעת שהתנאים לקורס מעין זה הינם גיל מנמלי של 15 שנה וקורס שעברת בצלילה במים פתוחים. כמו כן, בטרם מתחילים את הקורס יש להציג אישור רפואי המעיד על מצב רפואי תקין המאפשר לעבור את קורס הצלילה.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולי סוכות
במהלך הפסטיבל נדרשים היהודים לבנות בית מגורים ארעי הנקרא סוכות, המכונה גם "סוכה" או "סוכה", ולבלות בו....
קרא עוד »
ספט 16, 2022
איך לבחור אופניים
אם אתם רוצים להיכנס לתחום הספורט של האופניים, זו החלטה מעולה. הנסיעה על אופניים גם תשפר את הכושר שלכם,...
קרא עוד »
יונ 23, 2021
6 סיבות לנפוש במלון אטלנטיס בדובאי
בדובאי הרבה מלונות טובים, חלקם ממש מצוינים. אחד המיוחדים שבהם נקרא על שם העיר השקועה האגדית וזהו...
קרא עוד »
מאי 04, 2021