ויזה לארה"ב – כמה זה יעלה לי?

כל טיול וגיחה מהארץ כרוכה בעלויות משמעותיות למדי. אמנם מגמת הטיסות בשיטת הלואו קוסט מוזילות עלויות. אבל בכל זאת לפני כל טיסה נבחן את ההוצאות הצפויות ונבדוק את התקציב שעלינו להקציב לצורך העניין. גם כאשר מדובר על טיסה לארצות הברית זה כך. אם כי בנוסף לכלל עלויות הטיסה יש להוסיף גם את המחיר של הוצאת הויזה לארצות הברית. מדובר על תהליך הכרחי שאי אפשר לצאת בלעדיו לארצות הברית, ולכן צריך גם להוציא ויזה לארה"ב לתינוקות כי ללא ויזה אין אפשרות להיכנס לשטחה של ארצות הברית.

המחיר של הוצאות ויזה

תהליך הוצאת ויזה כולל גם שלב של תשלום אגרה עבור הטיפול בבקשה. את התשלום הזה יש לשלם על מנת להתקדם הלאה לשלב הריאיון. חובה לדעת כי התשלום הזה מתבצע בלי התחייבות לקבלת הויזה. שכן התשלום הוא עבור דמי הטיפול בבקשה. כך שיש בהחלט מקרים בהם אנשים לא מקבלים ויזה ואילו את הכסף שהם שלמו הם לא יקבלו חזרה. ומדובר על סכום של 160 דולר. אך את הסכום משלמים בשקלים לפי השער היציג – מדובר כיום על סכום של קרוב לשש מאות שקלים. אבל אנשים מנוסים שעברו את התהליך הזה יכולים לספר לכם כי מדובר על תהליך מטריח למדי. כזה שגורם לכם לצאת מהבית ולהיות גם במתח לקראת הראיון…

לשלם יותר ולהרוויח זמן

אך מי שרוצה להרוויח זמן ולחסוך את ההתעסקות סביב העניין המתיש הזה, יכול לבחור בדרך אחרת יעילה יותר. אמנם מדובר על שיטה בשלום, אבל זה בהחלט אפשרי. הדרך הזו מתבצעת באמצעות פנייה אל חברה שתחום ההתמקצעות שלה הוא ליווי ישראלים בתהליך הוצאת ויזת עבודה או ויזת תייר לארה"ב. נכון, השירות כרוך בתשלום לא מבוטל אשר תמורת מחיר זה מנהלים בחברה את התהליך עבור הלקוח. אבל בעלי ניסיון יודעים לספר כי המחיר שהם שלמו בהחלט הצדיק את עצמו, כיוון שהם קבלו מענה מסור ומקצועי, ולא עבר הרבה זמן עד שהוויזה שלהם התקבלה. כך הם חסכו את המתח, את ההתעסקות הרבה סביב המסמכים והשאלונים, וקבלו את הוויזה במהירות שיא.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חופשת פסח
מי לא היה רוצה לצאת לחופשת פסח מפנקת ומעניינת, שתוכל לסייע לו לנקות את הראש ולנוח מכל השנה שחלפה....
קרא עוד »
פבר 24, 2020
רשימת ציוד לקמפינג שיהפוך את הטיול למושלם
מעוניינים לצאת לטיול קמפינג בזמן הקרוב וזאת כאשר תרצו להפוך אותו לכזה אשר יהיה לא פחות ממושלם? דעו...
קרא עוד »
ינו 09, 2017
יתרונות שירותי ניקיון משרדים שעובדים בערב
שירותי ניקיון משרדים הם שירותים הרלוונטיים מאוד עבור כל משרד ומשרד. כל משרד מתיימר להיות משרד נקי בכל...
קרא עוד »
מאי 18, 2017