ויזה לארה"ב – כמה זה יעלה לי?

כל טיול וגיחה מהארץ כרוכה בעלויות משמעותיות למדי. אמנם מגמת הטיסות בשיטת הלואו קוסט מוזילות עלויות. אבל בכל זאת לפני כל טיסה נבחן את ההוצאות הצפויות ונבדוק את התקציב שעלינו להקציב לצורך העניין. גם כאשר מדובר על טיסה לארצות הברית זה כך. אם כי בנוסף לכלל עלויות הטיסה יש להוסיף גם את המחיר של הוצאת הויזה לארצות הברית. מדובר על תהליך הכרחי שאי אפשר לצאת בלעדיו לארצות הברית, ולכן צריך גם להוציא ויזה לארה"ב לתינוקות כי ללא ויזה אין אפשרות להיכנס לשטחה של ארצות הברית.

המחיר של הוצאות ויזה

תהליך הוצאת ויזה כולל גם שלב של תשלום אגרה עבור הטיפול בבקשה. את התשלום הזה יש לשלם על מנת להתקדם הלאה לשלב הריאיון. חובה לדעת כי התשלום הזה מתבצע בלי התחייבות לקבלת הויזה. שכן התשלום הוא עבור דמי הטיפול בבקשה. כך שיש בהחלט מקרים בהם אנשים לא מקבלים ויזה ואילו את הכסף שהם שלמו הם לא יקבלו חזרה. ומדובר על סכום של 160 דולר. אך את הסכום משלמים בשקלים לפי השער היציג – מדובר כיום על סכום של קרוב לשש מאות שקלים. אבל אנשים מנוסים שעברו את התהליך הזה יכולים לספר לכם כי מדובר על תהליך מטריח למדי. כזה שגורם לכם לצאת מהבית ולהיות גם במתח לקראת הראיון…

לשלם יותר ולהרוויח זמן

אך מי שרוצה להרוויח זמן ולחסוך את ההתעסקות סביב העניין המתיש הזה, יכול לבחור בדרך אחרת יעילה יותר. אמנם מדובר על שיטה בשלום, אבל זה בהחלט אפשרי. הדרך הזו מתבצעת באמצעות פנייה אל חברה שתחום ההתמקצעות שלה הוא ליווי ישראלים בתהליך הוצאת ויזת עבודה או ויזת תייר לארה"ב. נכון, השירות כרוך בתשלום לא מבוטל אשר תמורת מחיר זה מנהלים בחברה את התהליך עבור הלקוח. אבל בעלי ניסיון יודעים לספר כי המחיר שהם שלמו בהחלט הצדיק את עצמו, כיוון שהם קבלו מענה מסור ומקצועי, ולא עבר הרבה זמן עד שהוויזה שלהם התקבלה. כך הם חסכו את המתח, את ההתעסקות הרבה סביב המסמכים והשאלונים, וקבלו את הוויזה במהירות שיא.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
4 רעיונות להפתיע את החברה הכי טובה ליום הולדת
ימי הולדת הם אירוע מיוחד שבו אנו חוגגים את החיים של יקירינו וחברינו. ישנן דרכים רבות לחגוג את היום...
קרא עוד »
נוב 13, 2022
כך תחסכו לכם בטיול הבא באירופה
לא מעט אנשים אשר בוחרים לטייל בחו"ל בוחרים דווקא ביעדים רבים באירופה. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי...
קרא עוד »
פבר 01, 2020
טיול פרטי לקוסטה ריקה – לאיזה קהל יעד זה יכול להתאים
טיול פרטי לקוסטה ריקה הוא טיול ששם דגש על הטבע המרשים והייחודי שמאפיין את קוסטה ריקה. שמורות הטבע...
קרא עוד »
אוג 30, 2022