עידו פישמן טורס עונה על השאלה "איפה אפשר לנפוש בזמן הקורונה"?

עידו פישמן טורס

אם אתם מחפשים אחר הנופש המושלם בתקופת הקורונה, בהחלט יש עדיין כמה אופציות שפתוחות בפניכם, בין אם אתם מעוניינים לנפוש בארץ או בחו"ל. אנחנו מזמינים אתכם להכיר את היעדים הנחשקים בכלל ובתקופת הקורונה גם יחד. ככה נראה נופש ב-2020:

אז כיצד נראה נופש ב-2020? בעוד שאף אחד מאיתנו לא מדיין את שנת 2020 מתחילה באופן שבו היא התחילה, בכל מקרה עדיין כולנו לומדים לחיות בצל נגיף חדש העונה לשמה של הבירה המקסיקנית (בבעלות בלגית) – קורונה. נגיף הקורונה שיתק ועדיין משתק עולם שלם, ונכון לחודש אוגוסט 2020 ישנן מדינות אשר עדיין לא סיימו אפילו את גל ההדבקה הראשון. אם כך, נשאלת השאלה שכל כך ברורה מאיליה, היכן ניתן לנפוש ב-2020, אם בכלל אפשרי? הנה כמה הכוונים טובים, טיפים לנופשים ב-2020 וכל מה שצריך לדעת בימי הקורונה לגבי נופשים בארץ ובחו"ל:

נופש ב-2020 – לטוס לחו"ל לנפוש בתקופת הקורונה

קודם כל והכי חשוב, בואו רגע נבהיר כאן משהו חשוב, אם אתם יכולים לתמוך בכלכלה הישראלית בתקופה הזאת, יהיה כדאי לעשות בדיוק את זה ולא לפרנס מדינות זרות.

במילים אחרות, אם אתם מתכננים לצאת לנופש ב-2020, אנחנו אישית ממליצים לכם ללכת על נופש פה בארץ, בכדי שגם אתם תוכלו להנות מנופש בטוח וגם בעלי מתחמי נופש בישראל יוכלו לפרנס את עצמם. כידוע לכולנו, ענף התיירות בארץ ובעולם חטף מכות אנושות ממש, אבל לאחרונה ובעקבות הקלות של משרד הבריאות, אנחנו עדים להתאוששות מסוימת בענף התיירות הלוקאלי.

תיירות לוקאלית: אם אפשר אז עדיף לתרום לכלכלה בישראל

אם מדברים על ענף התיירות הלוקאלי-ישראלי, הרי שאנחנו רואים שיותר ויותר אנשים מאתרים לעצמם מתחמי נופש ברמת הגולן, לפעמים גם חוות חקלאיות בדרום ויוצאים לאחלה נופש שבעולם. כדאי לדעת, באזור הצפון ישנם מתחמי נופש עם תו סגול, כאלו שנחשבים באמת מפוארים במיוחד.

אם עדיין לא נתקלתם במושג הזה, אז כדאי לדעת מהו תו סגול. תו סגול למעשה מאפשר למתחמי הנופש לפעול בימי הקורונה ולארח נופשים ונופשות, מה שיוריד לכם את מפלס הלחצים באופן משמעותי, סמכו עלינו. עכשיו, בנקודה הזו חשוב לציין את הדבר הבא, זה שיש לאיזשהו מתחם נופש תו סגול, לא בהכרח אומר שבאותו מתחם סיכויי ההידבקות בנגיף הקורונה הם אפסיים.

צימרים עם תו סגול ברמת הגולן – עד כמה הם בטוחים?

כמובן שמתחמי נופש מבודדים יהיו בטוחים יותר מהצפיפות העירונית, אבל אף אחד לא יכול להבטיח לכם 0% סיכויי הידבקות בנגיף. זה משהו שאתם צריכים תמיד לקחת בחשבון.

למעשה, אף אחד בחיים לא יכול להבטיח לכם דבר כזה, אולי רק כשיגיע החיסון המיוחל. נכון לימינו בחודש אוגוסט 2020, אנחנו עדיין לא עם שום חיסון בידינו, למרות שרוסיה מדווחת דיווחים כאלו ואחרים על מציאת חיסון לנגיף הקורונה.

רוצים לטוס לחו"ל בתקופת הקורונה? הנה מה שתצטרכו לוודא לפני

נכון לעכשיו, אם אתם מעוניינים לטוס לחו"ל מישראל, קודם כל אתם צריכים להתקשר לשגרירות ולברר באם ישראל מוגדרת כרגע מדינה אדומה, או שמא היא לא מוגדרת כמדינה אדומה בסיכון גבוה להדבקה בנגיף הקורונה.

כמובן, מצב זה יכול להשתנות כל הזמן, ככה שאתם צריכים לוודא את הפרטים האלו כמה שיותר סמוך למועד הטיסה שלכם. באופן כללי, ההמלצה הכי גורפת היא בכל מקרה לנפוש במתחמי נופש כאן בארץ, ואנחנו רוצים להגיד לכם שתוכלו למצוא מתחמי נופש מפוארים ביותר כאן בישראל.

לפי עידו פישמן טורס: מדינות שאפשרי לטוס אליהן בתקופת הקורונה

אם אתם מתעקשים לטוס לחו"ל ולנפוש שם בתקופת הקורונה, אתם יכולים לטוס לאוקראינה, למדינות מסוימות באירופה, לקפריסין ועוד. אבל כמובן, שלא בטוח במאת האחוזים שאכן יכניסו אתכם לאותן מדינות. זה לחלוטין תלוי במצב שיכול להשתנות בכל רגע נתון.

בסופו של דבר, המצב כרגע הוא דינאמי ומשתנה כל הזמן, ככה שתמיד תיקחו בחשבון שייתכן שתגיעו למדינה מסוימת שחשבתם שמותר להגיע אליה, ופשוט לא יכניסו אתכם. על פי עידו פישמן טורס, אין הרבה דיווחים על מקרים כאלו, אבל חשוב להיות מודע לכך בכל אופן.

עידו פישמן עונה – האם ניתן לטוס בימינו לאוסטרליה ב-2020?

בכל מקרה, מעבר לאוקראינה, אתם יכולים גם לטוס למדינות אחרות, כמו למשל אוסטרליה, שהיא כבר יבשת בפני עצמה ונכון להיום היא לא מדווחת על התפשטות של נגיף הקורונה. כמובן, בכל מקרה ולא משנה לאן תחליטו לטוס, עידו פישמן מזכיר לנו שאתם חייבים לזכור שאתם אמורים לעבור את כל הבדיקות הרפואיות לפני שאתם בכלל רוכשים את הכרטיס.

לא משנה להיכן תגיעו, סביר להניח שיבקשו ממכם הוכחות ובדיקות המעידות על כך שאינכם נגועים בנגיף הקורונה, שאינכם מהווים סיכון על אוכלוסיית המדינה שבה אתם נוחתים. כדאי לדעת, אפילו לברלין וללונדון אנשים טסים בימינו, הנתיבים האוויריים לא לגמרי סגורים, אבל אתם צריכים לקחת בחשבון שההוראות כל הזמן משתנות. מה שמותר היום, לא בטוח שיהיה מותר מחר.

מתחמי נופש של מלכים ומלכות עם פינוקים ובכמויות (רמת הגולן)

אם תשאלו את עידו פישמן מעידו פישמן טורס, הוא יספר לכם שבכל מקרה עדיף לכם לאתר מתחמי נופש של מלכים ומלכות כאן בישראל. אם אתם מחפשים אחר פינוקים מהאלפיון העליון, לדברי עידו פישמן יהיה עדיף לאתר וילות נופש בצפון.

שאלנו את עידו לגבי אותם מתחמי נופש ברמת הגולן, מה כל כך מיוחד בהם? "אותם מתחמי נופש ברמת הגולן", אומר לנו עידו, "מאפשרים לנופשים להנות מפינוקים במחירים אטרקטיביים למדי, כולל למשל וילות שממוקמות ישירות אל מול הכנרת עם בריכות מחוממות וכל מיני עיסויים, טיפולי ספא ועיסויים".

האם עידו פישמן צודק ואכן עדיף לנפוש בארץ בתקופת הקורונה?

לטעמנו? עידו פישמן ממש צודק, ובכל מקרה יהיה עדיף לנפוש כאן בארץ, גם אם אתם איכשהו מצליחים לאתר מדינה שכדאי לנפוש בה כיום. עכשיו, שלא תבינו אותנו לא נכון, זה לא אומר שאין מדינות שניתן לנפוש בהן כרגע.

העניין הוא כזה, כרגע ישנן לא מעט טיסות יוצאות מישראל וחזרה לישראל. יחד עם זאת, אתם מחויבים לעבור בדיקת קורונה במדינה שבה אתם נוחתים. עד שלא מגיעות תוצאות הבדיקה, אתם לא יכולים לצאת מבידוד שמבקשים ממכם להישאר בו.

ישנן כרגע בתקופת הקורונה לא מעט טיסות נופש לחו"ל

בסופו של דבר, אם תנסו לאתר טיסות נופש לחו"ל בזמן הקורונה, אתם תצליחו למצוא לא מעט מדינות שניתן לטוס אליהן ולחזור. אמה-מה, אתם צריכים לקחת בחשבון שהמצב דינאמי ויכול להשתנות. בעוד שאנשים מסוימים מצאו את עצמם תקועים בחו"ל מבלי יכולת לחזור לישראל, זה משהו שאתם צריכים לזכור ולקחת אתכם.

אם אתם צריכים ייעוץ נוסף בנושאים אלו של טיסות לחו"ל ויעדי נופש בתקופת הקורונה ב-2020, אתם מוזמנים ליצור קשר עם עידו פישמן טורס ולקבל מידע נוסף ועדכני. תהנו ושמרו על עצמכם, אל תסתכנו לחינם!

במאמר באדיבות עידו פישמן טורס

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יום כיף בספא
אחד הבילויים הפופולריים בישראל, במיוחד כמתנה לימי הולדת או ימי נישואין הוא הליכה לספא. בספא תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020
ODT לימי הולדת – הפעלה חינוכית ומשמחת
מפיקים בקרוב יום הולדת לילד או לילדה? אם כך, בהחלט כדאי שתחשבו איך אתם עושים זאת כי הפקת יום הולדת זה...
קרא עוד »
יונ 28, 2017
מעבר למסלולים המסורתיים: גילוי חלופות חדשניות לבחירת שירותי טלפון נייד
בעידן מוצף אפשרויות, בחירת חברת שירותי הטלפון הנייד האידיאלית יכולה לעתים קרובות להידמות לניווט...
קרא עוד »
ספט 21, 2023