טרמפולינות

טרמפולינות

בעבר טרמפולינות היו דבר שהיינו הולכים ומשלמים כסף בשביל להשתמש בו. היום, אנשים רבים בעלי גינה רוכשים היום טרמפולינות ביתיות. האמת שרכישת טרמפולינה ביתית היא רעיון לא רע ואפילו אינה דורשת הרבה מקום, ישנן טרמפולינות שממש צריכות שטח מצומצם מאוד. מי שרוכש טרמפולינות לשימוש ביתי ימצא שזהו אמצעי משחק, התורם גם לשמירה על הכושר הגופני. הילדים וכל בני המשפחה יבלו שעות במשחק בטרמופלינה וזה פשוט נהדר לקפץ יחדיו כאשר מגיעים עוד ילדים.

אך לפני שרוכשים טרמפולינות מוטב לעצור רגע ולבדוק מה קונים ואיפה קונים. לא כל טרמפולינה היא אותו הדבר. מלבד הדגמים והגדלים השונים ישנם גם הבדלים גדולים באיכות. לעתים בשוק ישנן טרמפולינות זולות ובאיכות נמוכה ומוטב להימנע מהן.

לפעמים עדיף להשקיע קצת יותר אך לחסוך בטווח הארוך. מהסיבה הזו מוטב לרכוש טרמפולינות ישירות מהיבואן על מנת שתדעו שלמוצר יש "אבא". יבואן אשר מוכר טרמפולינות איכותיות ובעלות תו תקן חייב גם להעניק תעודת אחריות למוצר. כמו כן יש לוודא שליבואן ישנם חלקי חילוף במקרה שיש לבצע תיקונים. טרמפולינה שמקפצים בה יכולה לסבול מבלאי ולפעמים צריך להחליף ולתקן. כאשר רוכשים טרמפולינה אצל יבואן מסודר המחזיק חלקי חילוף זו לא אמורה להיות בעיה. אך כאשר רוכשים טרמפולינה זולה ללא תעודת אחריות וללא כתובת לתלונות אתם יכולים למצוא את עצמכם עם טרמפולינה שיצאה מכלל שימוש ללא אפשרות לתיקון.

עוד יתרון של רכישת טרמפולינות ישירות מהיבואן הוא החיסכון במחיר. כאשר אתם קונים מצד מצד שלישי אתם משלמים סכומים גבוהים בהרבה. אצל היבואן ניתן להשיג את המוצר במחיר זול באופן משמעותי. ליבואן ישנו תמיד צוות מיומן אשר יודע להתקין את הטרמפולינה ביעילות ובזריזות ולתת את ההדרכה הנכונה ללקוח. דבר שלא תוכלו לקבל בשום מקום אחר.

כאשר רוכשים טרמפולינה ישנם עוד דברים לשים לב אליהם מלבד העלויות. למשל יש לשים לב גם לצד הבטיחותי. טרמפולינה מקצועית תמיד מגיעה עם רשת ביטחון, אתם הרי ממש לא רוצים שילד או אדם מבוגר הקופץ יעוף החוצה בעצמה אדירה. רשת הביטחון היא מה שמונע תאונות. שימו לה שהרשת חייבת להיות רשת פנימית, כלומר כזו העוטפת את מתחם הקפיצה בצורה אשר אינה מאפשרת לאף אחד לחטוף מכה מהעמודים התומכים של הטרמפולינה. עוד היבט שחשוב לשים לב אליו הוא שכל הטרמפולינה היא חזקה ויציבה. אתם ממש לא רוצים שהיא תתפרק או תיפול על צידה בזמן שמישהו קופץ. מהבחינה הזו ככל שהיא יותר גדולה ומסיבית כך היא יותר יציבה ובטוחה.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דיאטה הרבלייף – זה לא צריך להיות קשה
זה שאתם רוצים לרדת במשקל לא אומר שאתם חייבים לעשות את זה בדרך הקשה. תנו לנו לומר לכם שאם תתחילו עם...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
בר מצווה לא חייבת להיות משעממת – קראו על אטרקציות לבר מצווה
כל הורה רוצה להבטיח כי הבר מצווה של הבן שלו תהיה הטובה ביותר שיש. אנחנו נסע מגדרנו בכדי לערוך את הבר...
קרא עוד »
ספט 07, 2018
ים המלח מזמן כבר לא רק בוץ וגופרית
ים המלח, אחד מפלאי תבל, נחשב למקום הנמוך ביותר בעולם. מדובר על מקום מיוחד וייחודי, שלא ניתן למצוא את...
קרא עוד »
יול 17, 2019