טיולים לגשרים התלויים ופארק נשר

טיולים לגשרים התלויים ופארק נשר

אין ספק שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יעדים ייחודים לטיולים בארץ. אומנם ישראל היא מדינה קטנה אך היא התברכה במגוון רחב של מקומות בהם ניתן לבקר ולטייל, בין אם מדובר בטיול בן יום אחד ובין אם מדובר בטיול בן מספר ימים. 

אחד המקומות הייחודים לטיול של מספר שעות, הוא פארק הגשרים התלויים בנשר. מדובר על פארק ייחודי שנמצא לא הרחק מהרי הכרמל ומכיל פארק רחב וגדול בו ניתן למצוא מסלולי הליכה שונים, כמו כן ניתן למצוא מקומות שונים בהם אפשר לערוך קמפינג, לרכב על אופניים, לשחק ולעשות עוד שלל פעילויות מגוונות לכל המשפחה. הגעה אל הגשרים התלויים באמצעות מנהרות הכרמל היא הנוחה והמהירה ביותר.

הפארק כולל, כאמור, גם גשרים תלויים. מדובר על גשרים שמחברים שני קצוות, כך שניתן ללכת מקצה אחד לשני דרך הגשר. מיותר לציין, שמתחת לגשר אפשר לראות טבע מרהיב ביופיו, צבעוני, מפואר, וייחודי. בפארק עובר אפיק מנחל קטיע, אומנם מדובר בנחל אכזב, אך הוא עדיין בעל מראה יפהפה, ואכן כשנמצאים על הגשרים התלויים אפשר לראות אותו. זה מראה מרשים ומיוחד. 

פארק גשר היה בעבר אזור נטוש אשר שימש לפסולת בניין. בעבר היו תוכניות להפוך את המקום לאזור מגורים. בסופו של דבר הוחלט להפוך את המקום לפארק גדול שישרת את כלל האוכלוסייה כולל את תושבי המקום וכן כמובן תיירים מקומיים וזרים שיכולים להגיע אליו ברכב פרטי או תחבורה ציבורית וליהנות ממנו. 

מדוע משתלם לבקר במקום?

כאמור, פארק גשר כולל גשרים תלויים ייחודים, גשרים שמהווים אטרקציה ייחודית עבור כל בני המשפחה ובפרט עבור הילדים. מעבר לכך, הרי שהפארק כולל כאמור, מגוון אטרקציות ואפשרויות שונות לפעולות. ניתן למצוא בו חניוני ענק לפיקניקים, מסלולי הליכה נוחים, פינות ישיבה ועוד. 

אין זה מפתיע שכל סוף שבוע הפארק מתמלא במטיילים, כנ"ל בחגים ובמועדים נוספים. לכן אם אנחנו רוצים לבקר במקום, רצוי מאוד להגיע אליו בשעות מוקדמות על מנת לתפוס מקום. כמו כן, רצוי לבדוק את המועד בו אנחנו רוצים לבקר בפארק, זאת על מנת שלא נגיע בשעות החמות. 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כשחולמים ואנשי מעשה נפגשים – מוזיאון ידידי ישראל בירושלים בהוקרה להגשמת החלום הציוני
כעיר שחוברה לה יחדיו ירושלים מחברת, מאגדת ומאחדת מזרח ומערב, צפון ודרום, שמים וארץ, חלום ועשייה....
קרא עוד »
אוג 10, 2021
כיצד לתכנן טיול שאנטי במזרח הרחוק
המזרח הרחוק הפך לאחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים ומבוגרים ישראלים אשר רוצים לצאת לחוץ לארץ...
קרא עוד »
מאי 14, 2018
טיולים מומלצים בירושלים
מדריך זה הוא מדריך המבוסס על טיולים לעיר ירושלים, ישראל. הוא מכסה כמה מנקודות התיירות החשובות ביותר...
קרא עוד »
אוג 13, 2022