מחירי מלונות בארץ לעומת מלונות בחו"ל איפה ההפרש?

מלונות בחו"ל

לא פעם אנחנו יכולים לקרוא בחדשות או לשמוע בתוכניות צרכנות שונות על הפרשי הפערים בין בתי מלון בישראל לבין בתי מלון בחו"ל. בדרך כלל, באופן טבעי, המחירים של בתי המלון בחו"ל יותר זולים מאשר בארץ, ועולה שאלה, למה זה ככה.

לפני שנסביר את הנושא במספר נקודות, צריך להדגיש נקודה מהותית. היום יש בידינו הרבה יותר מידע אודות בתי מלון בחו"ל, יש לנו הרבה יותר כלים למצוא בתי מלון בכל מדינה ולהשוות ביניהם לפני שאנחנו בוחרים מלון כזה או אחר כמו שתראו באתר passportnews.co.il. לכן, אנחנו גם יכולים לדעת שהמחירים בחו"ל יותר זולים מאשר בישראל.

כאמור, יש סיבות שונות מדוע מחירי המלונות בחו"ל זולים יותר מאשר בישראל, ומן הסתם זה משפיע על תיירים בחו"ל, אשר במסגרת השיקולים שלהם, לאן לטוס ואיפה לבלות בחופשה הבאה שלהם, לוקחים גם את שאלת העלויות של בית המלון בחשבון. מן הסתם, זה גם משפיע על ישראלים רבים אשר בוחרים לטוס לחו"ל, במיוחד כשמחירי הטיסות מאוד נמוכים, ולא לצאת לחופשה בישראל.

הנה כמה סיבות מדוע מחירי המלונות בישראל גבוהים ביחס לחו"ל

ראשית, כמעט בכל מדינה בחו"ל, יש הרבה יותר אופציות מאשר בישראל, בין אם זה בגלל כמות בתי המלון, כמות היישובים וגודל המדינה. השוק ברוב המדינות הוא הרבה יותר גדול מאשר בישראל.

שנית, עלויות האחזקה של בתי מלון בחו"ל, הן זולות יותר, בין אם זה בגלל שעלויות הביטחון הן נמוכות יותר, וכן המסים שבעלי בית המלון משלמים נמוכים יותר מאשר בישראל.

שלישית, צריך לומר, עצם זה שבתי מלון בישראל שומרים על כשרות מחייב אותם להפעיל מטבחים יקרים יותר, כל הנושא של הכנת הארוחות היא הרבה יותר יקרה מאשר בחו"ל.

ארבע, בישראל יש דרישה לבתי מלון בסגנונות מסוימים, מה שמחייב עלות גבוהה יותר מאשר בחו"ל, במקרים רבים.

חשוב לומר, כמעט בכל מדינה אפשר למצוא מגוון רחב של בתי מלון, אכסניות, מוטלים וכדומה שהם הרבה יותר זולים מאשר בתי מלון בישראל שמהווים את הרוב המוחלט של מקומות בהם ניתן ללון בעת חופשות.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כיצד מטבח גן ישדרג את חווית העל האש?
מטבח גן הוא שדרוג רציני בכל הנוגע לבישול בחוץ ולבישול בכלל. מטבחי גן רבים מעוצבים בצורה נוחה במיוחד ,...
קרא עוד »
מרץ 10, 2016
איך למצוא עבודה מועדפת בתל אביב?
חיפוש עבודה בתל אביב זה אתגר גדול. למצוא עבודה בעיר ענקית שיש בה פעילות ענפה זה דבר שדורש זמן וסבלנות...
קרא עוד »
יונ 26, 2021
טרמפולינות
בעבר טרמפולינות היו דבר שהיינו הולכים ומשלמים כסף בשביל להשתמש בו. היום, אנשים רבים בעלי גינה רוכשים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2016