חופשה מושלמת עם סקי כשר

סקי כשר

המילה סקי ביחד עם המילה כשר אולי נשמעת מוזר, אך לאחר ההבנה מאחורי זה, נערים ונערות מהמגזר הדתי לא ירצו לפספס את הדבר. מלבד סאמר סקול אשר מתקיים כמובן בעונות הקיץ, חברת 'פאן טרוולס' מציעה גם תיירות וחוויות בלתי נשכחות, גם בעונות החורף בצורה הכי טובה שמאפשרת להתממש איך לא, בעזרת סקי באתרים השונים במדינות אירופה. עם שמירה על החיים הדתיים, תוכנית סקי כשר או סקי קאמפ מציעה לימוד סקי, הרים מושלגים מרהיבים וחברים חדשים מכל רחבי הארץ.

התוכנית הייחודית של סקי כשר

התוכנית של סקי כשר היא תוכנית המיועדת לנערים ונערות בגילאים 11 ועד 18 ומתקיימות בחופשות חג הפסח וחג החנוכה למשך שישה לילות במלון. בשל החורף הקריר אך ללא מספיק שלג שמתקיים בישראל, חברת 'פאן טרוולס' מציעה לילדי המגזר הדתי לבוא, לראות ולגלוש וללמוד סקי המותאמת לכל נער ונערה, ברמה נמוכה ועד לרמה גבוהה ביותר אשר מלמדים ומדריכים אותו בשפה העברית, באתרים המהנים, היפהפיים ובין הגדולים ביותר באירופה. המדריכים ללימוד הסקי והמדריכים החברתיים כמובן צמודים אל הנערים והנערות לכל אורך הטיול ומלווים אותם בצורה הכי טובה ונכונה שאפשר. בשל הצורך בשמירת החיים הדתיים, התוכנית מציעה כמובן ארוחות כשרות ומפוארות ולהתחדש בחברים דתיים אחרים מכל הארץ אשר מגיעים גם כן ללמוד סקי כשר.

התוכנית הייחודית של סקי כשר מתקיימת במקומות השונים באירופה וניתן לבחירתם האישית של הנערים והנערות כגון שוויץ המשגעת, איטליה הססגונית, ספרד מלאת התרבות וצרפת האופנתית. בנוסף מוצע גם כן סקי למשפחות שלמות אשר עוזרת בחיבור המשפחה ומעבירה חוויה בלתי נשכחת.

ללא מאמץ, רק לגלוש וליהנות

חברת 'פאן טרוולס' אשר הנה היחידה בארץ אשר מקיימת את סוג זה של תיירות למגזר הדתי, בנושא סקי, היא גם זו אשר דואגת לכל הדברים הקטנים והגדולים לפני הטיסה ומבטיחה טיסה נעימה ללא דאגות, לחץ ומתח. בנוסף לשישה הלילות של לימוד סקי, הטיול מציע גם אטרקציות רבות אחרות כגון נסיעה לראות סרט, החלקה על הקרח, אבובי שלג מיוחדים ועוד רבים.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר אקטיבי מחיר, האם זה משתלם? 
בר אקטיבי הוא בר נייד שניתן להקים בקלות באירועים. יש לו את כל המאפיינים של בר מסורתי ועוד. הברים...
קרא עוד »
אפר 24, 2023
לא רק חטיפים: איך לארגן את הילדים לקראת טיול בית ספר
טיול בית ספר בין אם מדובר בטיול שנתי לבין אם מדובר בטיול קצר יותר - הוא חוויה נפלאה אשר רוב חווים...
קרא עוד »
אפר 15, 2018
טיולים מאורגנים – כיצד תמצאו
אנשים רבים גילו בשנים האחרונות את כל היתרונות השונים הגלומים בטיולים מאורגנים. הטיולים של היום שונים...
קרא עוד »
אוק 04, 2017