ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים

ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים

עולם התרמילאות הוא עולם שמאוד מוכר לישראלים. אם בעבר נטלו בו חלק רק מעטי מעט הרפתקנים שנסעו אחרי הצבא ליעדים שונים בעולם, הרי שהחל משנות התשעים זה הפך להיות תופעה רחבה, עד כדי כך שלא רק חבר'ה צעירים אחרי צבא עושים את הטיול התרמילים הגדול, אלא גם זוגות נשואים, משפחות עם ילדים ואפילו זוגות בפנסיה. כל מי שרק רוצה ויכול להרשות לעצמו, עושה את זה. לוקח תרמיל וטס ליעד מסוים בעולם. זה יכול להיות במזרח הרחוק, זה יכול להיות באפריקה, אוסטרליה או ביעדים אחרים.

טיול תרמילאים שונה מטיולים רגילים במאפיינים רבים. בין היתר, בכך שהוא טיול ארוך יותר, כמו כן, בדרך כלל, מי שיוצא אליו איננו "מתפנק" הוא לא בוחר להשתמש במלונות פאר, הוא לא בוחר לאכול במסעדות פאר, ובכלל מדובר בנסיעה הרבה פחות "מפונקת" מנסיעות רגילות לחו"ל, בין אם זה נסיעות עם המשפחה או נסיעות אחרות ליעדים מערביים קלאסיים.

לפיכך, גם ביטוח נסיעות לחו"ל של פספורט קארד עבור תרמילאים הוא עניין שונה במקצת מביטוח נסיעות רגיל. צריך לזכור, כשאנחנו עושים טיול שכזה, הרי שלא פעם אנחנו מגיעים אל יעדים מאוד מיוחדים, מרוחקים, יעדים שהם לא בהכרח רגילים מבחינת השירותים שאנחנו יכולים למצוא במקום. כלומר, אם חס וחלילה קורה לנו משהו מבחינה פיזית, ההתנהלות היא אחרת מאשר אם קורה לנו משהו בעיר בירה או בכל מקום אחר. מן הסתם, בטיול תרמילאים אנחנו נעשה טארקים אל מקומות שלא בהכרח יש בהם בית חולים ועל כן אנחנו צריכים להיערך בהתאם.

מה זה אומר? הביטוח צריך לכסות עבורנו את כל האפשרויות מבחינת טיפולים ושירותים רפואיים, הוא צריך לשים דגש על כל הנושא של חילוץ, על כל הנושא של הטסה לארץ וכן הטסה של קרוב משפחה אלינו, בשביל שלא נהיה לבד.

זה נכון גם בכל הקשור לנושא של גניבות ואובדן. ייתכן שבמקומות מסוימים אנחנו נתמודד עם הבעיה הזאת, הרבה יותר מאשר במקומות אחרים, ועל כן הביטוח צריך להיות ערוך לכך ואנחנו צריכים למצוא ביטוח שיתאים למקום אליו אנחנו נוסעים ולתנאים השוררים בו.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין המקומות השונים לאימוני trx ברחובות?
אם אתם חושבים על להתחיל לשלב בחייכם אימוני כושר, כדאי שתכירו את אימוני trx. אימוני trx נחשבים כאימונים...
קרא עוד »
אפר 12, 2017
טיולים מאורגנים לאירופה – שלב אחר שלב
במקרה שאתם מתכננים טיול לאירופה, חשוב שתבחרו טיול מאורגן לחופשה שלכם. יש הרבה חברות שמציעות את השירות...
קרא עוד »
מרץ 14, 2023
איפה למצוא דילים לוילות נופש במחיר זול ומדויק‎?‎
אתם מעוניינים להזמין חופשה משפחתית או עם חברים בוילת נופש, אך מתלבטים היכן תוכלו למצוא את הדילים...
קרא עוד »
נוב 07, 2016