איך לבחור קרוז יוקרתי

קרוז-יוקרתי

תתארו לעצמכם את התמונה הבאה: אתם נמצאים על ספינה מפוארת, בלב ים, שטים לכם בהנאה, במשך שבוע-שבועיים, הרחק מכל מה שאתם מכירים, הרחק מהעבודה, הרחק מהילדים, הרחק מהכותרות הגדולות בתקשורת, לא צריכים לדאוג לשום דבר, לא לארוחות, לא לכביסה, לא לשאלות כמו, איך נשלם את זה ומתי נשלם על זה, זה רק אתם והים, שטים להנאתכם ומדי פעם הספינה עוצרת בערי נמל קסומות, בהן אתם יכולים לבקר וליהנות מהנופים ומהאוכל המקומי.

זה לא צריך להיות חלום רחוק, כל מה שאתם צריכים זה פשוט להצטרך אל קרוז יוקרתי ומפנק, כזה שיכול להעניק לכם חווית ייחודיות שלא תשכחו הרבה זמן. לשמחתכם, אתם יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות אליהם אפשר להגיע באמצעות קרוז שכזה. אתם רק צריכים לבחור את היעד ולהירשם.

דוגמא לכך אפשר למצוא במסגרת קרוז למערב הים התיכון, כלומר קרוזים שנערכים באזור ספרד, צרפת, איטליה, האיים הקנרים. מדובר על קרוזים שנמשכים בין שבוע לעשרה ימים, תלוי במסלול הקרוז, והם נערכים במסגרת ספינה מפנקת שכוללת את כל מה שאתם צריכים בשביל לספק את הצרכים למשך זמן השייט.

קרוז למערב הים התיכון יכול להתאים למגוון רחב של מטיילים, בין אם זה משפחות, זוגות צעירים, זוגות מבוגרים ועוד. מן הסתם, על מנת לצאת לקרוז יוקרתי, קרוז ברמה גבוהה, הרי שיהיה צורך לשלם לא מעט כסף, ואז זו כבר שאלה של אפשרויות כלכליות וכן של עלות תועלת מול אפשרויות אחרות שקיימות בתחום, הן מבחינת קרוזים אחרים והן מבחינת אופציות טיול אחרות.

איך אנחנו בוחרים קרוז יוקרתי

בשביל לבחור קרוז יוקרתי, בין אם זה קרוז למערב הים התיכון או לכל מקום אחר, אנחנו צריכים להתייחס בראש ובראשונה לשאלה, מה בדיוק כוללת הספינה. היא למעשה הגורם העיקרי שמשפיע על השאלה האם מדובר בקרוז יוקרתי או לא.

ספינה יוקרתית תציע לנו חדרים מרווחים ואיכותיים, מגוון רחב של מסעדות, בתי קפה, מועדונים, מגוון רחב של חנויות מסוגים שונים, ארוחות ברמה גבוהה, מועדוני ספורט וספא, הפעלות לילדים ולמבוגרים, הופעות ועוד. אנחנו יכולים לבדוק אם זה קרוז יוקרתי או לא, על פי המחיר שעולה שייט בספינה וכן על פי סוג האנשים שנרשמים לקרוז.

מלבד הספינה ואיכותה, אנחנו צריכים גם לבחון את השאלה, מה כולל המסלול, האם מדובר במסלול ייחודי או מסלול רגיל, האם מדובר בשייט עם עצירות במקומות אטרקטיביים שספינות אחרות לא עוצרות בהן, כמה זמן השייט נמשך ועוד.

צריך לומר, ההבדל בין קרוז יוקרתי לקרוז רגיל, יכול להיות ההבדל בין קרוז עם חוויות וזיכרונות של נשכח כל החיים לבין קרוז סטנדרטי, כזה שלא יהיה שונה באופן מהותי מטיול רגיל. ההחלטה יכולה להשפיע על כל איכות הטיול עבורנו.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות של נופש עם חברת רויאל קריביאן
רבים מאיתנו מוצאים את עצמם עובדים שעות נוספות בכל יום וזאת במטרה לדאוג שלא יחסר להם ולמשפחותיהם דבר....
קרא עוד »
פבר 08, 2017
נעלי ספורט לנשים – לקנות בסטייל!
ספורט הוא עניין בריא מלבד כאשר הוא לא קורה בגלל הסיבות הנכונות, כמו להבטיח לעצמנו הבטחות שאנחנו לא...
קרא עוד »
אפר 03, 2017
ניווט – כך תעשו זאת נכון
מרגישים שאתם משתעממים בקלות, וכעת אתם מחפשים אחר פעילות מהנה ומיוחדת במינה? אם אתם רוצים ללכת על...
קרא עוד »
פבר 23, 2017