כשרות ונופש כן הולכים ביחד

הציבור החרדי כמו הציבור הכללי מעוניין אף הוא לצאת מדי שנה לנופש ולהתאוורר ממרוץ החיים התובעני. הציבור החרדי מבקש בקשה לגיטימית לחלוטין; שיהיו גם מקומות בילוי שמתאימים לציבור המקפיד על כשרות. ושלציבור כל כך גדול תהיה אפשרות לצאת לחופשה מבלי שיצטרך לוותר על ערכיו.

בזמנינו קיימת לפעמים המחשבה שכאשר יוצאים לנופש אין מנוס אלא להתפשר בנושא הכשרות. להתפשר על בית המלון אשר מותאם רק לציבור הכללי או לבקר באתרים שונים שמבקרים שם גם אנשים שלא מתלבשים בצניעות כפי שאתם מקפידים וכדומה.

נופש כשר – יש כזה דבר

אנו נפתיע אתכם ונאמר שכשרות ונופש כן הולכים ביחד! בשנים האחרונות ישנה מודעות גדולה בעולם שגם לציבור שומר כשרות יש את הזכות לצאת לנופש וליהנות מחופשה מפנקת מבלי שיצטרך לוותר על עקרונותיו ואכן כיום יש לכם אפשרות לצאת לנופש חווייתי מבלי להתפשר ולו במעט על דרישות הכשרות שלכם, בקרו באתר https://lagoonkosher.com למידע בהרחבה.

ישנם מלונות שהתאימו את עצמם לציבור המקפיד על כשרות. יש גם הרבה בתי מלון שפתחו מתחם מיוחד לציבור שומר כשרות. מתחם אשר כל הפעילויות המוצעות בו מותאמות במיוחד לציבור החרדי וכמובן שומר על קדושת השבת.

מה מציע המתחם הכשר בבית המלון?

במתחם הכשר ישנו חדר אוכל מרווח, בהפרדה מלאה הפתוח בכל ימות השנה. ומוגשות שם ארוחות גורמה כשרות למהדרין אשר מבושלות על ידי שף מקצועי ברמה גבוהה. במתחם קיים גם בית כנסת מפואר לתפילות ויש שם אפילו ספר תורה.

במתחם יש בריכות שחייה אשר זמני הרחצה בהם נפרדים לגברים ולנשים. בנוסף לכך יש גם בריכת שחייה המותאמת לילדים. ומתחם ספא מפנק שמציע טיפולי בריאות ויופי, חדר כושר, סאונה ועוד.

בית המלון מציע למתארחים במתחם הכשר טיולי טבע מודרכים, יציאות שופינג חווייתיות, ביקורים באתרי עתיקות שונים וכן תכניות ערב למבוגרים ותכניות מותאמות במיוחד לילדים.

אז אם תמיד חששתם מלצאת לנופש כי לא רציתם לוותר או להתפשר על הדברים שחשובים לכם באמת, כיום יש לכם את האפשרות לצאת לחופשה מהנה שהיא גם כשרה למהדרין.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי ספורט לנשים – לקנות בסטייל!
ספורט הוא עניין בריא מלבד כאשר הוא לא קורה בגלל הסיבות הנכונות, כמו להבטיח לעצמנו הבטחות שאנחנו לא...
קרא עוד »
אפר 03, 2017
איך הפכה אמסטרדם לבירה ליברלית?
אמסטרדם מצליחה לשלב בין אידיאולוגיה ליברלית לבין פיתוח כלכלי מואץ בזכות האופן שבו היא ייחדה את עצמה...
קרא עוד »
מאי 09, 2018
ארמון ורסאי – מידע למטייל
ארמון ורסאי מושך אליו כ-10 מיליון תיירים מידי שנה, כאשר זהו אחד הארמונות המפורסמים בעולם. מעטים הם...
קרא עוד »
פבר 04, 2022