הוצאת ויזה לארה"ב

אתם יושבים בעבודה וחולמים בהקיץ על הטיול הגדול הבא שלכם, הטיול שבו באמת תראו הכול מהכול, אגמים, פארקים וגנים לאומיים יפהפיים, נהרות, יערות, מפלים, שקיעות וזריחות בנקודות תצפית משגעות שיסמרו את שערותכם. אך נראה שכל מה שעומד ביניכם לבין טיול החלומות שלכם הוא חידוש ויזה לארה"ב. אל חשש, המדריך הבא יסביר לכם כיצד ניתן לחדש ויזה לארה"ב ובקלות.

מחדשים ונהנים

תהליך חידוש ויזה לארצות הברית זהה לחלוטין לתהליך הוצאת ויזה מלכתחילה. נכון, התהליך כרוך בביורוקרטיה רבה ומעייפת שכל טעות קטנה במהלך הדרך עשויה למנוע מכם לזכות בוויזה המיוחלת בחזרה. ובדיוק לשם כך, קמו חברות המסייעות בתהליך הוצאה וביצוע חידוש ויזה לארה"ב:

  • סיוע במילוי הטפסים המקוונים – את טופס DS-160, המופיע באתר השגרירות האמריקאית, יש למלא בשפה האנגלית בדקדקנות. זהו למעשה אחד השלבים המכריעים ביותר בקבלת הוויזה והוא זה שפוסל מועמדים רבים משום שחשוב למלא אותו במהימנות רבה, משימה שעשויה להיות קשה לישראלים שאנגלית אינה שפת האם שלהם. חברה להוצאת ויזה תוכל לסייע לכם בכך שהיא תגיש לכם טפסים בעברית ותתרגם אותם לאנגלית.
  • סיוע בתשלום האגרה – החברה תשלם את האגרה הנדרשת בשמכם.
  • קביעת ריאיון – השלב הבא והאחרון הוא קביעת הריאיון באחת מבין שתי שגרירויות ארה"ב הנמצאות בארץ (אחת בת"א והשנייה בירושלים). ההמתנה לריאיון עשויה להיות ארוכה, אך החברה המקצועית עשויה לסייע לכם בקיצור זמן ההמתנה וקביעת ריאיון מהיר יותר.

THE FINAL ROUND

כפי שציינו, השלב הסופי הוא שלב הריאיון. בשלב זה הריאיון מתבצע בשפה האנגלית. אם אתם מחדשים ויזה, אתם בוודאי יודעים עד כמה התהליך עשוי להיות טרחני ומעייף, ולכן החברה המקצועית תשמח לסייע לכם גם בשלב הזה ולחלוק עמכם את כל הטיפים החשובים על מנת שתצלחו גם את השלב הזה.

ועוד מספר טיפים אחרונים, סתם כי אנחנו לא מסוגלים להתאפק. שימו לב, הוצאת ויזה לארה"ב פופולארית מאוד בקרבנו, הישראלים, ויש לקחת בחשבון כי התהליך עשוי להיות עמוס ולהתעכב. לכן, חשוב לחדש את הוויזה מיד בתום התפוגגות תוקפה ולהימנע מלהמתין עד הרגע שבו תרצו לצאת לחופשה הבאה שלכם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת חברת הקייטרינג המושלמת: שיקולים חיוניים
כשזה מגיע לתכנון אירוע, החלטה מכרעת אחת יכולה לקבל או לשבור את כל החוויה - בחירת חברת הקייטרינג...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
אתר נופש לחרדים
אנחנו חיים בעולם שבו הקהילה החרדית צומחת. הקהילה החרדית היא קהילה מאוד שמרנית. רוב החברים שלהם...
קרא עוד »
יול 31, 2022
מדריך הזמנת קרוז
השנה אנחנו כנראה נשארים בארץ, אך כבר אפשר לחלום על החופשה הגדולה בשנה הבאה. חופשה בקרוז היא ללא ספק...
קרא עוד »
ספט 02, 2020