משחקי ענק

משחקי רצפה ענקיים הם סוג של בידור פופולרי במדינות רבות. כשהיינו ילדים גם אנחנו נהגנו לשחק משחקי ענק ברצפה, בין אם זה על רצפת החנייה של הבניין, הרצפה של המגרש בבית הספר ועוד. משחקי ענק ומשחקי רצפה נשמעים כמו משהו מאוד נוסטלגי, אבל חשוב שתדעו שגם היום ניתן למצוא משחקי ענק ויש חברות שמספקות משחקי ענק לאירועים שונים וניתן גם לרכוש דרכם משחקי רצפה ומשחקי ענק שמשחקים בהם כאשר הם מונחים על גבי הרצפה.  במשחק יכולים להיות מעורבים מספר שחקנים, שיושבים זה מול זה על הרצפה ומשחקים אחד נגד השני, אחד עם השני או קבוצות שמתחרות ביניהן באמצעות משחקי ענק. הם מנסים להערים אחד על השני על ידי משחק בו-זמנית של מספר משתתפים. 

יש משחקי רצפה שהם קבועים ויש משחקי רצפה שהם ניידים. כלומר, משחקי ענק שמצויירים על גבי הרצפה, או משחקי ענק שמניחים אותם על הרצפה וניתן להרים ולקפל אותם לאחר שסיימנו לשחק במשחקי ענק. יש משחקי ענק שמלבד השטח שעל הרצפה דורשים אביזרים מסוימים נוספים על מנת לשחק. למשל משחק דמקה ענק. תוכלו לראות שלוח הדמקה הענק מצוייר או מונח על הרצפה, אך צריך גם אביזרים נוספים שישמו ככלי משחק שבאמצעותם עושים שימוש על מנת לשחק במשחקי ענק.

היתרונות של משחקי ענק

משחקי רצפה ומשחקי ענק הם דרך מצוינת ליהנות עם החברים והם יכולים להיות פעילות מגבשת נהדרת עבור קבוצות, בין אם מדובר על פעילות ODT לילדים מאותה כיתה, עובדים במקומות עבודה שרוצים לארגן יום גיבוש, יום השתלמות למורים ועוד. 

בנוסף לכך שהם כלי מצויין לפעילויות גיבוש, משחקי ענק מלמדים את המשתתפים לפתור בעיות באמצעות שיתוף פעולה ומחשבה וגם לפתח את היצירתיות באמצעות אתגרים שבהם נתקלים המשתתפים המשחקים במשחקי ענק.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ביטוח נסיעות לחו"ל – על חשיבותו
יציאה להרפתקה בחו"ל יכולה להיות חוויה מרגשת, המציעה הזדמנויות לחקר, הרפיה וצמיחה אישית. עם זאת, בתוך...
קרא עוד »
יונ 17, 2023
מה הכוונה לגור גבוה? הכי גבוה שאפשר
יש אנשים שמכוונים גבוה, שרוצים לחיות ברמת חיים שמוכיחה כי אלו אנשים שעבדו קשה מאוד כדי להגיע למעמד...
קרא עוד »
מרץ 30, 2022
יום כיף בספא
אחד הבילויים הפופולריים בישראל, במיוחד כמתנה לימי הולדת או ימי נישואין הוא הליכה לספא. בספא תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020