איך לבחור אופניים

אופניים

אם אתם רוצים להיכנס לתחום הספורט של האופניים, זו החלטה מעולה. הנסיעה על אופניים גם תשפר את הכושר שלכם, תעזור לכם לרדת במשקל אם אתם צריכים וגם תנקה את הראש. נסיעה באופניים בין שבילי שדות או אפילו בצד כביש בין עירוני מנקה לחלוטין את הלחץ וזה יכול להיות אחלה טיול לסופשבוע. 

אולם אם הגעתם לחנות אופניים מקצועית, כנראה התבלבלתם מהמבחר. נראה כאילו כל סוג של אופניים מיועד למשהו אחר, אז זה אמנם נכון אבל חלקית. 

אופניים אמורים להתאים לתוואי השטח שעליהם אתם אמורים לרכב. יש שטח שהוא סלעי, יש שטח חולי ויש כביש, כל אחד צריך תנאי רכיבה שונים.

אז איך בוחרים אופניים מתאימות שיוכלו לשרת אתכם זמן רב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור אופניים:

בחירת אופניים לרוב נעשית על ידי הבחירה המוקדמת שלכם בסוג הטיולים שאתם רוצים לעשות עם האופניים. אם אתם יותר מתחברים לנסיעה בכביש, אתם תצטרכו אופני כביש, אם אתם רוצים נסיעה אתגרית בשטח הררי, אתם צריכים אופני שטח ויתכן שאתם צריכים אופניים שיכוך מלא אפילו.

אבל עדיין, יש כמה כללים בסיסיים שעליכם לדעת כדי לעשות את הבחירה הנכונה. ראשית, האופניים אמורות להיות נוחות לכם לנסיעה ממושכת. זה אומר שאתם צריכים לשבת על הכיסא ולהרגיש שהוא נוח לכם לישיבה לאורך זמן.

בנוסף, המידה של האופניים גם היא חשובה מאוד. אם אתם צריכים למתוח את הזרועות יותר מידי כדי להגיע לכידון, הנסיעה לא תהיה נוחה לכם בטח ובטח אם אתם מתכוונים לנסוע בשטח. 

חשוב גם לוודא, אם אתם מתכוונים לקנות אופני שטח שיש להם מספיק קפיצים ובולמים כדי שחלילה לא תינזקו בעמוד השדרה בגלל המהמורות של הדרך. 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פרגולות להצללה למרחב העירוני
רובנו עובדים המון שעות במהלך השבוע, מחכים ליום חמישי אחר הצהריים כמו אוויר לנשימה כדי שנוכל במשך...
קרא עוד »
פבר 13, 2017
ויזה לארה"ב – המסמכים הנדרשים
קבלת ויזה לארצות הברית יכולה להיות אפשרית במידה ותכינו את כלל המסמכים הדרושים להצגה בראיון...
קרא עוד »
ספט 07, 2017
מדוע כדאי להשכיר צימרים במירון?
צימרים במירון הם הצימרים עם החוויה הטובה ביותר לנופש במקום שקט. לאו דווקא חייבים להישאר בבית בשבת,...
קרא עוד »
ספט 15, 2017