נעלי טיולים

נעלי טיולים – איך בוחרים נעליים טובות למסע ארוך ומאתגר

יוצאים לטייל בהרים האלפים? מתכוונים להגיע להרים הגבוהים ביותר בהודו? או שאולי בא לכם לטפס על החרמון או פשוט לעשות מסלול ארוך של היהודייה בחורף? לא משנה לאן אתם יוצאים – כאשר אתם מתכוונים לטייל במדרונות ובהרים, בעמקים ובים – כדאי שיהיו לכם נעלי טיולים טובות כדי שתוכלו להנות ממקסימום נוחות בזמן ההליכה. 

קנו נעלי טיולים: https://matzok.com/

הליכה, טיפוס, שחייה, כולם הם חלק מפעולות מאמצות שדורשות נעליים איכותיים. כיום אפשר למצוא נעליים שעומדות בתנאי מזג אוויר קיצוניים וחשוב לבחור נעליים מתאימות לסוג הטיול, כמו למשל נעלי הרים קלילות לוואדיות של ישראל או נעליים שמיועדות לבצע את טיול חוצה ישראל, ואפילו נעלי טיולים אלפיניות במידה ואתם מתכוונים לטפס על הרי האלפים. 

אז למה חשוב לשים לב כשאתם בוחרים נעלי טיולים? הנה כמה דגשים:

שימו לב כי הנעליים יכולות לעמוד במזג אוויר קיצוני במידה ואתם מיועדים לטייל באזור שיש בו מזג אוויר קר מאד או חם במיוחד. 

וודאו כי למרות העמידות של הנעליים מדובר בנעליים נוחות וקלות על הרגל שמאפשרות חימום רגליים בתנאי קור קיצוניים. 

חשוב לשים לב שאתם בוחרים נעליים שיש להן סוליות להליכה על קרח במידה ואתם מתכוונים לטייל בקרח או שאפשר לחבר אליהן דוקרנים. 

התבוננו בקטלוג נעליים ובחרו נעליים במשקל משל שלא עולה על 1.300 לזוג כדי להקל עליכם בעת המסע, זאת במידה ואתם זקוקים לנעליים סופר איכותיות לטיפוס על פסגות של עד 3600 מטרים. 

מומלץ לבחור מותג נעליים מוכר ובכך לצאת לטיולים מאתגרים וארוכים כאשר אתם מצוידים בזוג נעליים שישמור עליכם, יספק חום ונוחות, ותוצאות טובות יותר בעת המסע. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.