ימי כיף ברומניה

פעם, כשהיינו רוצים לארגן לעובדים שלנו ימי כיף, אז היינו נוסעים איתם לנהר הירדן, מדבר יהודה, תל אביב, ירושלים. נסיעה של כמה שעות באוטובוס, בילוי של יום אחד, קצת אטרקציות, מסעדה טובה, אולי איזו הופעה או אירוע תרבותי אחר, והיה לנו יום כיף.

היום זה לא מספיק, בטח לא בחברות הייטק או חברות גדולות אחרות. היום כשהתחרות בשוק העבודה היא לא פשוטה עבור חברות בתחומים שונים, ומצד שני המחירים של ימי כיף ונסיעות לחו"ל, הם יחסית נמוכים, אז משתלם הרבה יותר לארגן ימי כיף במדינה אחרת ולא בהכרח בארץ. זה כמובן בהנחה ויש לחברה כסף, זמן ורצון להוציא את העובדים שלהם לימי כיף מחוץ לגבולות הארץ.

אחת הדוגמאות הטובות לכך, הם ימי כיף ברומניה עם Yael Luxury Apartments. לכאורה זה נשמע מוזר, לקחת את העובדים לימי כיף במדינה זרה, אך מדובר בסוג של בונוס, צ'ופר על עבודתם הקשה אך מעבר לכך, זה אלמנט שיוצר מוטיבציה בקרב העובדים ומחזק את הנאמנות שלהם לחברה. ברגע הם שנהנים מיום כיף כזה, הם יודעים שבעלי המקום יודעים לתגמל ועושים זאת, לכן משתלם להישאר בחברה, להישאר נאמנים ל.

כיצד מוצאים קבוצות לימי כיף ברומניה? ישנן סוכנויות שונות שדואגות לטפל בכל הפרטים של הטיול. החל מטיסות, העברות משדה התעופה, השכרת דירות נופש או חדרים בבתי מלון, אוטובוס עם נהג, ארוחות וכמובן לכל האטרקציות שמשולבות בטיול. אלה יכולות להיות אטרקציות ייחודיות, כמו טיולי ג'יפים, טארקים, שייט וכדומה, ואלה יכולות להיות אטרקציות סטנדרטיות, למשל, נסיעה לאתרים מסוימים, ביקורים בכל מיני מקומות, קניות, קזינו ועוד.

מן הסתם, מספר הימים של הטיול יוגדר על ידי החברה, במקרים מסוימים, יוכלו העובדים להוסיף ימים על חשבונם, החברה גם תקבע אילו חדרים היא תשכור וכמה אנשים יהיו בכל חדר. החברה תהיה אחראית על כל המסלול, וסביר להניח שהיא תרצה לבנות אותו בהתאם לאופי הקבוצה ולגילאים של חבריה.

לסיכום, אין ספק שימי כיף ברומניה יכולים להיות גם חוויה מהנה וגם חוויה מגבשת בין כל העובדים שיוצאים לטיול.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדפסה על חולצות
חולצות מודפסות הן דרך מצוינת לבטא את עצמך ולהתבלט מהקהל. בעזרת טכניקות הדפסה על חולצות באתר בי סייפטי...
קרא עוד »
ינו 20, 2023
מה זה כלבנות טיפולית?
מזה שנים ידוע לנו שעבודה עם בעלי חיים יכולה לשפר את החיים, להרגיע אנשים מתוחים ואף לסייע לילדים עם...
קרא עוד »
מרץ 06, 2017
5 אביזרי מין דסקרטיים מושלמים לנסיעה
כל אחד שנוסע למקום מסוים, בין אם זה לנופש קצר ובין אם זו לחופשה ארוכה, נוהג לקחת במזוודה שלו דברים...
קרא עוד »
אוק 02, 2017