איך תבחרו חדר בריחה ליום גיבוש בעבודה?

כל מנהל צריך כל הזמן לשאול את עצמו איך הוא משדרג ומשפר את מקום העבודה שלו. עלינו לזכור כי מי שנח על השמרים ייקלע לבעיות רבות וספק גדול אם יזכה להצלחה כלשהי וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. אם כן מה אנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי מקום העבודה שלנו יהיה מהנה, פרודוקטיבי וגם ישמור על תפוקה גבוהה? התשובה היא שאנו צריכים לשים דגש על נושא גיבוש הצוות. ככל שהצוות יהיה יותר מגובש כך אנו נוכל להיות יותר מרוצים וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנו חייבים לציין שאחד הכלים הטובים ביותר לגבש את הצוות זה ללכת כל החברה אל חדרי בריחה שרלוקד. עליכם לדעת כי חדר בריחה כזה ישדרג את הצוות שלכם ויהפוך את החוויה להרבה יותר מהנה וכיפית בשביל כולם ואתם תיהנו מכך מאוד בעיקר בסוף הדרך.

אל תבחרו חדר בריחה ליום גיבוש מבלי לנסות אותו קודם

העניין הוא שאנו לא יכולים לבחור סתם כך חדר בריחה וזאת עקב העובדה כי אנו חייבים להבטיח כי חדר הבריחה יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש כמו אסקייפ רום שרלוקד הולמס. ככל שנבחר חדר בריחה יותר טוב ויותר מקצועי כך נוכל להיות בטוחים כי הוא עונה על הצרכים שלנו בצורה יותר מושלמת. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אל לנו לבחור חדר בריחה מבלי לנסות אותו קודם. אם אתם לא רוצים להרוס את החוויה הראשונית של פעילות בחדר הבריחה אזי אתם יכולים לשלוח אדם מחוץ לצוות אך מן החברה שלכם אשר יבחן את חדר הבריחה ויחליט האם הוא מתאים לכם או לא.

מדוע חדר בריחה הוא הזדמנות נהדרת גם לראיון עבודה?

עליכם לדעת כי כיום אפשר גם לערוך ראיונות עבודה בחדרי בריחה ואפילו יש מנהל שעורך ראיונות עבודה פעם בחודש כאשר הוא לוקח את הצוות לעשות סנפלינג יחדיו… גם חדר בריחה מספק לנו ידע כיצד העובד לעתיד מתנהג, האם הוא חושב מחוץ לקופסא, האם הוא עובד טוב בצוות והאם הוא רציני בהתמודדות עם אתגרים לא צפויים. כך בשעה אחת ובעלות מאוד נמוכה אתם יכולים לברר המון פרטים על העובד שלכם שבדרכים אחרות היה קשה לכם לברר אותם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גריל גז למרפסת – איך להכין ארוחות משפחתיות מהירות?
המשפחה שלכם לא מסתפקת במה שאתם מכינים לה, וכעת אתם רוצים להכין לבני המשפחה ארוחות שפשוט יוכלו להיות...
קרא עוד »
פבר 12, 2017
בחירת בגדי סקי לטיול סקי הראשון שלכם
חופשת סקי היא דבר מרגש לכל הדעות – בייחוד אם זו הפעם הראשונה שלכם. גלישה על השכבה הלבנה הזו, בין אם כאן...
קרא עוד »
נוב 15, 2017
משפטים יפים בחיינו בעלי משמעות מעצימה
בטח שמעתם את האמרה "מעשים מדברים חזק יותר ממילים", אבל אולי זה לא תמיד נכון. לכל אחד מאיתנו יש את הכוח...
קרא עוד »
מאי 09, 2022