רשימת ציוד לטיול לחו"ל עם המשפחה

נעלי טיולים

חופשה משפחתית היא באמת דבר מומלץ. חופשה היא דבר שכל אחד מאיתנו צריך מידי פעם וגם הזדמנות מעולה לקצת גיבוש משפחתי. ניתן לצאת לחופשה משפחתית גם בארץ וגם בחו"ל, כל אחד לפי ההעדפות שלו ולפי התקציב שלו. לא משנה מה היעד שלכם, תמיד חשוב להתכונן היטב לחופשה המשפחתית. יש לחשוב היטב מה לקוחים ומה מכניסים למזוודות. אתם לא רוצים לקחת דברים מיותרים שלא תשתמשו בהם וסתם יתפסו מקום במזוודות, אך מצד שני אתם גם לא רוצים להחסיר דבר. להלן רשימה כללית של ציוד עבור טיול משפחתי בחו"ל.

הציוד עבור טיול משפחתי לחו"ל

בגדים מתאימים – עליכם לבחור בקפידה את הבגדים שאתם לוקחים איתכם לחופשה המשפחתית. אם יש לכם ילדים קטנים עליכם להיות מעורבים ולוודא שהם לוקחים את הבגדים המתאימים. יש לעשות שיקולים של כמה זמן תהיו בחו"ל על מנת להעריך את כמות הבגדים במזוודות וגם לבדוק את מזג האוויר. אם מדובר במזג אוויר קיצי בוודאי תרצו בגדים קלים ונוחים ואפילו בגד ים, אך גם כאשר יוצאים לחופשה בחו"ל בעונה החמה יש לקחת בחשבון שבוודאי תצטרכו איזה בגד מחמם לטיסות ונסיעות בהן יש מזגן חזק ואתם יושבים הרבה שעות.

תעסוקה לילדים – בהתאם לגיל של הילדים ולתחומי העניין שלהם יש להביא תעסוקה לילדים. אלו יכולות להיות חוברות צביעה, חוברות תשבצים, ספרים, משחקים וצעצועים. מומלץ לשים דגש על דברים המתאימים לכל המשפחה. שוב פעם אני מזכיר כי המקום במזוודות מוגבל ויש לשקול היטב מה לוקחים ומה לא ולפעמים כדאי לקנות תיק גב מומלץ כדי לעלות איתו למטוס.

מוצרי הייגינה אישית – כאשר יוצאים לחופשה משפחתית בדרך כלל נמצאים בבתי מלון המספקים את כל הצרכים הבסיסיים, כמו סבון ושמפו. אך למרות זאת ישנם דברים נוספים שצריך להכניס למזוודות או לתיק האישי העולה איתכם למטוס. למשל מברשת שיניים, מסרק, ציוד גילוח, אסלוניות  ועוד.

מסמכים – הכינו תיק עם כל המסמכים החשובים, בדרך כלל אלו דברים אשר לוקחים בתיק היד הצמוד אליכם ולא שמים במזוודות. המסמכים הבסיסיים הם הדרכונים, כרטיסי הטיסה, ביטוח, שוברים להשכרת רכב ובית מלון ועוד.

כמובן שישנם עוד דברים שחשוב לקחת, הדבר תלוי מאוד בגילח הילדים, במאפיינים של החופשה ובאופי האנשים היוצאים לחו"ל. אל תשכחו להצטייד במזוודות איכותיות לתוכן תכניסו את כל החפצים. מזוודה איכותית בהחלט משפיעה לטובה על החופשה שלכם לעומת מזוודה זולה מאיכות נמוכה אשר יכולה להפוך את החופשה שלכם לסיוט. כאשר מדובר במזוודות זולות יש להן נטייה להתפרק – הגלגלים נשברים ואז אי אפשר לגרור את המזוודה בקלות, התפרים נפרמים  והכל מתחיל להתפרק. לעומת זאת מזוודה איכותית שומרת על החפצים שלכם וניתן לשנע אותה בקלות ממקום למקום, אפילו במרחקים הגדולים שהולכים בשדות התעופה בקלי קלות.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיסה עם תקלות? 6 הטבות שיהפכו את העיכוב לחוויה מפנקת!
נתקעתם בשדה התעופה? הטיסה התעכבה או בוטלה? אל תתנו לתסכול להשתלט! יש לכם זכויות, והן יכולות להפוך את...
קרא עוד »
יול 02, 2024
טיול כשר בהודו – שומרים כשרות גם בניכר
אתם חושבים על נסיעה לחו"ל ולא לגמרי יודעים מה יכול להיות היעד המתאים לכם? אם כך, כדאי שתדעו: אתם לא לבד....
קרא עוד »
ספט 18, 2017
מדריך לים הבלטי
עם נפילת הגוש הקומוניסטי בתחילת שנות התשעים, נפתחו עבור תיירים ישראלים, לא מעט יעדי תיירות חדשים....
קרא עוד »
יונ 10, 2018