טיסות פנים בתאילנד

טיסות פנים בתאילנד

תאילנד מהווה יעד תיירותי מומלץ ביותר, ואכן ישראלים רבים פוקדים אותה מדי שנה ואף לכל אורך השנה, ולו כי ניתן למצוא בה מגוון אתרים מרהיבים. אי לכך, מי שמבקש לצאת לטיול באופן מסודר ובטוח, מבלי להיות לחוץ לגבי זמינות של אמצעי תחבורה, צריך לתכנן כראוי לוחות זמנים – לברר לגבי טיסות!

תכנון מקדים

הבירור לגבי טיסות פנים בתאילנד חשוב ביותר, במיוחד עבור מי שעומד להגיע לתקופה קצרה ועל כן מבקש לנצל כראוי כל יום פנוי (ולבזבז פחות זמן בנסיעות ארוכות). מכאן שיש להבין מראש מהו מסלול הטיול ובהתאם לתכנן כמה ימים שוהים בכל מקום ומהיכן טסים. באופן כללי טוב לדעת שבמגוון נרחב של יעדים ניתן לקחת טיסות פנים – הן בצפון והן בדרום המדינה,ואם מבקשים להגיע באופן ישיר לאחד מהיעדים התיירותיים יותר גם זה אפשרי, כל עודהיעד הנו בנגקוק, פאטאיה, פוקט, קראבי, קוסמוי וצ'אנג מאי.


זמינות

יש לציין לטובה את הזמינות הגבוהה של טיסות הפנים בתאילנד, אך יש לשים לב שהיתרון אינו הופך לחיסרון, וזאת כי תיירים רבים נכנסים לאווירת הטיול חסרת הלחצים, ועל כן טועים לחשוב שהם כבר יגיעו לנמל וימצאו כרטיס טיסה עבור היעד הרצוי. פה ראוי לדעת שהטיסות אומנם מוצעות בתדירות גבוהה, אך הן גם נסגרות מהר. מסקנה? יש לסגור את הטיסות הפנימיות כמה שיותר מוקדם, כך שיש לפעול לפחות כשבועיים לפני מועד הטיסה הרצוי. 


חוויה

בעוד שתאילנד מהווה יעד חוויתי ביותר, הרי שהטיסות הפנימיות עשויות להיות פחות מהנות, במיוחד אם הן כוללות קונקשן. מדוע? פשוט כי יש לחכות בתור ודי בכך על מנת להתחיל להתמרמר. מה עושים? ראשית יש להיות מודעים לכך ושנית מגיעים ערוכים – להכין מראש ספר קריאה, אוזניות למוזיקה ואף מומלץ לרכוש בדיוטי פרי אלכוהול, אותו ניתן (ורצוי) להעלות למטוס – כן גם זה אפשרי בתאילנד!מחירים

מחירים

בתאילנד כמו בתאילנד, שירות הוא מעל ומעבר ועל כן ברגע שתרדו מהמטוס יעוטו עליכם מגוון סוכני מכירות שיבקשו למכור לכם את הכרטיס עבור הטיסה הפנימית הבאה. נוח? כן! יקר? גם כן! מה עושים? משווים ומתמקחים! יש להבין שכל סוכן ינס הלמכור את כרטיס הטיסה במחיר היקר ביותר, ולו כי הוא מרוויח מהעמלה. מכאן שיש להשוות מחירים בין כמה סוכנים וכמובן שגם להתמקח. מה עוד חשוב לדעת בכול הנוגע למחירים?שגם בתאילנד זול עשוי להיות יקר, משמע כרטיס טיסה זול עשוי בין רגע להתייקר, כלעוד מבקשים לשנות נתון כזה או אחר. אי לכך נסו להימנע משינוי מועד החזרה ואף מומלץ לבחון כמה ניתן לחסוך אם רוכשים את כרטיס החזרה אצל חברת טיסות אחרת.  


מושג ראשוני

עוד בהקשר לחברות התעופה בתאילנד, נציין שיש חברות שידועות כמאוד זולות (כגון חברות לואו קוסט), אך גם יש חברות יקרות, ועל כן טוב לבצע בירור מקדים באמצעות אפליקציה או אתר ייעודי. פשוט מזינים זמנים, כמות אנשים וחברה רצויה,ומתחילים להשוות בקלות יתרה.


יעדים ופרופורציות

לסיכום נציין שגם עבור טיסות פנימיות יש מועדים שנחשבים יותר זולים, ולכן אם אתם גמישים, בחנו חלופות, אך תוודאו שעדיין תוכלו לנצל את האטרקציות הרצויות (מבחינת מזג אוויר, חגים וכו'). בסופו של יום אל תשכחו שגם אם הטיסה מעט יותר יקרה (או ארוכה), אתם עדיין בטיול וכשנמצאים בטיול הפרופורציות משתנות. צאו ותיהנו! 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חברת הסעות?
לא מעט גורמים נדרשים לשירותיה של חברת הסעות, ובארץ ניתן למצוא מספר רב של חברות המספקות את השירותים...
קרא עוד »
ספט 12, 2021
כמה עולה הסעה לים המלח?
ים המלח הוא לא עוד ים, זהו הים הכי מלוח, המקום הכי נמוך בעולם. אין פלא שלמקום בעל התכונות המיוחדות,...
קרא עוד »
מאי 27, 2021
ביטוח נסיעות לחו"ל – על חשיבותו
יציאה להרפתקה בחו"ל יכולה להיות חוויה מרגשת, המציעה הזדמנויות לחקר, הרפיה וצמיחה אישית. עם זאת, בתוך...
קרא עוד »
יונ 17, 2023