טיסות פנים בתאילנד

טיסות פנים בתאילנד

תאילנד מהווה יעד תיירותי מומלץ ביותר, ואכן ישראלים רבים פוקדים אותה מדי שנה ואף לכל אורך השנה, ולו כי ניתן למצוא בה מגוון אתרים מרהיבים. אי לכך, מי שמבקש לצאת לטיול באופן מסודר ובטוח, מבלי להיות לחוץ לגבי זמינות של אמצעי תחבורה, צריך לתכנן כראוי לוחות זמנים – לברר לגבי טיסות!

תכנון מקדים

הבירור לגבי טיסות פנים בתאילנד חשוב ביותר, במיוחד עבור מי שעומד להגיע לתקופה קצרה ועל כן מבקש לנצל כראוי כל יום פנוי (ולבזבז פחות זמן בנסיעות ארוכות). מכאן שיש להבין מראש מהו מסלול הטיול ובהתאם לתכנן כמה ימים שוהים בכל מקום ומהיכן טסים. באופן כללי טוב לדעת שבמגוון נרחב של יעדים ניתן לקחת טיסות פנים – הן בצפון והן בדרום המדינה,ואם מבקשים להגיע באופן ישיר לאחד מהיעדים התיירותיים יותר גם זה אפשרי, כל עודהיעד הנו בנגקוק, פאטאיה, פוקט, קראבי, קוסמוי וצ'אנג מאי.


זמינות

יש לציין לטובה את הזמינות הגבוהה של טיסות הפנים בתאילנד, אך יש לשים לב שהיתרון אינו הופך לחיסרון, וזאת כי תיירים רבים נכנסים לאווירת הטיול חסרת הלחצים, ועל כן טועים לחשוב שהם כבר יגיעו לנמל וימצאו כרטיס טיסה עבור היעד הרצוי. פה ראוי לדעת שהטיסות אומנם מוצעות בתדירות גבוהה, אך הן גם נסגרות מהר. מסקנה? יש לסגור את הטיסות הפנימיות כמה שיותר מוקדם, כך שיש לפעול לפחות כשבועיים לפני מועד הטיסה הרצוי. 


חוויה

בעוד שתאילנד מהווה יעד חוויתי ביותר, הרי שהטיסות הפנימיות עשויות להיות פחות מהנות, במיוחד אם הן כוללות קונקשן. מדוע? פשוט כי יש לחכות בתור ודי בכך על מנת להתחיל להתמרמר. מה עושים? ראשית יש להיות מודעים לכך ושנית מגיעים ערוכים – להכין מראש ספר קריאה, אוזניות למוזיקה ואף מומלץ לרכוש בדיוטי פרי אלכוהול, אותו ניתן (ורצוי) להעלות למטוס – כן גם זה אפשרי בתאילנד!מחירים

מחירים

בתאילנד כמו בתאילנד, שירות הוא מעל ומעבר ועל כן ברגע שתרדו מהמטוס יעוטו עליכם מגוון סוכני מכירות שיבקשו למכור לכם את הכרטיס עבור הטיסה הפנימית הבאה. נוח? כן! יקר? גם כן! מה עושים? משווים ומתמקחים! יש להבין שכל סוכן ינס הלמכור את כרטיס הטיסה במחיר היקר ביותר, ולו כי הוא מרוויח מהעמלה. מכאן שיש להשוות מחירים בין כמה סוכנים וכמובן שגם להתמקח. מה עוד חשוב לדעת בכול הנוגע למחירים?שגם בתאילנד זול עשוי להיות יקר, משמע כרטיס טיסה זול עשוי בין רגע להתייקר, כלעוד מבקשים לשנות נתון כזה או אחר. אי לכך נסו להימנע משינוי מועד החזרה ואף מומלץ לבחון כמה ניתן לחסוך אם רוכשים את כרטיס החזרה אצל חברת טיסות אחרת.  


מושג ראשוני

עוד בהקשר לחברות התעופה בתאילנד, נציין שיש חברות שידועות כמאוד זולות (כגון חברות לואו קוסט), אך גם יש חברות יקרות, ועל כן טוב לבצע בירור מקדים באמצעות אפליקציה או אתר ייעודי. פשוט מזינים זמנים, כמות אנשים וחברה רצויה,ומתחילים להשוות בקלות יתרה.


יעדים ופרופורציות

לסיכום נציין שגם עבור טיסות פנימיות יש מועדים שנחשבים יותר זולים, ולכן אם אתם גמישים, בחנו חלופות, אך תוודאו שעדיין תוכלו לנצל את האטרקציות הרצויות (מבחינת מזג אוויר, חגים וכו'). בסופו של יום אל תשכחו שגם אם הטיסה מעט יותר יקרה (או ארוכה), אתם עדיין בטיול וכשנמצאים בטיול הפרופורציות משתנות. צאו ותיהנו! 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשדרג כל אירוע יום הולדת?
יום הולדת הוא יום מיוחד לכולם, בין אם זה ילד או מבוגר. זה הזמן לחגוג את החיים, המשפחה והחברים. עם זאת, לא...
קרא עוד »
יונ 14, 2023
לא יוצאים מהארץ בלי ביטוח לכל המשפחה
אתם יכולים לחשוב על משהו מהנה יותר מאשר חופשה משפחתית שבה אתם מבלים אחד עם השני ועם הילדים? האמת היא,...
קרא עוד »
פבר 17, 2016
חשיפת היתרונות הנסתרים בלהיות אמן חושים
בעולם התוסס של האמנות, אמני חושים ממלאים תפקיד ייחודי, ומעצבים חוויות שמערבות את כל החושים, לא רק את...
קרא עוד »
מאי 12, 2024