מדריך הזמנת קרוז

מדריך הזמנת קרוז

השנה אנחנו כנראה נשארים בארץ, אך כבר אפשר לחלום על החופשה הגדולה בשנה הבאה. חופשה בקרוז היא ללא ספק החופשה האולטימטיבית שמאפשרת ליהנות מכל העולמות. ספינה מפוארת, שפע של בריכות ומסעדות, עצירה בערי חוף אטרקטיביות ועוד הפתעות.

אם עוד לא יצאתם לקרוז – אתם לא יודעים מה מחכה לכם

רעיון חופשה בהפלגה נשמע להרבה מאוד אנשים כאירוע מרתק ומפחיד בו זמנית. מלון עצום ששט בלב ים, זה ללא ספק דרמטי. אך כיום, חברות הספנות המפעילות את ההפלגות הן לא רק בטוחות ומקצועיות, אלא גם דואגות לאין-סוף של פנאי, הווי וכיף על הספינה, כך שלרגע ממש שוכחים שהספינה שטה, אלא אם עולים לסיפון להצטלם ולצלם את הים. 

כל קרוז שונה מהאחר

למרות שנראה שכל קרוז דומה לאחר וכל הפלגה דומה להפלגה אחרת – זה לא ממש נכון. מלבד מסלול ההפלגה, כל קרוז מציע חוויה אחרת, ומותאם לאוכלוסיות שונות. תוכלו למצוא קרוז שמיועד למשפחות עם ילדים, על כך המשתמע מכך – שפע של בריכות, אטרקציות וצוותי בידור שיפעילו את הילדים משך כל השהות שלהם על הקרוז. לחלופין, יש קרוזים המיועדים לזוגות בלבד, ומציעים הפעלות ואטרקציות רומנטיות. בנוסף לקרוזים אלה, גם לספינות יש דירוג כוכבים, בדיוק לבתי מלון – תוכלו למצוא ספינות שמציעות חוויית אירוח טובה ומהנה, ולעומת זאת – הפלגות שיציעו לכם חוויה בינלאומית יוקרתית שלא תשכחו לעולם. לא תמיד מומלץ ללכת על ההפלגה הזולה ביותר, וכדאי לערוך השוואה ולבדוק מה תקבלו בספינה שלכם, ומה כלול במחיר.

מה צריך לבדוק לפני שמזמינים קרו?

בניגוד לבתי-מלון, חופשה בקרוז היא חוויה די שונה. לא תוכלו להחליף ספינה או משהו לא מוצא חן בעיניכם, וברוז הזמן – אתם בתוך הספינה. לפני שמזמינים את ההפלגה, מומלץ לבדוק את הפרטים הבאים:

  • מה הם אפשרויות הביטול? האם יש פרק זמן בו ניתן לבטל ללא קנס, ומהו גובה הקנס?
  • חלונות בחדרים – כדאי לדעת שלפחות מחצית מחלונות הספינה הם ללא חדרים, ואלו מכונים "חדרים פנימיים". אם אתם חייבים חלון בחדר שלכם – קחו זאת בחשבון.
  • רמות שונות של חדרים – כמו בנושא החלונות, גם החדרים מגיעים ברמות שונות של אירוח. ישנם חדרים פשוטים יותר שהם גם לרוב ללא חלונות וישנם חדרים שנמצאים ממש על הסיפון ונהנים לא רק מחלון אלא גם ממרפסת.
  • אינטרנט – מומלץ לבדוק לפני הזמנת הקרוז מהן אפשרויות האינטרנט על הספינה – האם החברה מספקת רשת סלולרית לגלישה או שיש צורך לבדוק מול אחת מספקיות הסלולר.

מה כדאי לדעת על קרוזים?

בקרוז מחכה לכם חוויה מדהימה – מי שמעוניין יוכל במהלך היום לרדת באחת מערי החוף בהן הספינה עוגנת למספר שעות, או לחלופין יוכל להמשיך להשתכשך בבריכות שעל הספינה וליהנות מכל האטרקציות. החל משעות הערב, מחכות לכם ארוחות, הופעות וחגיגות עד השעות הקטנות של הלילה. בקרוז תמיד יש מה לעשות בכל רגע, ומומלץ להביא אתכם בגדי ערב יפים. בנוסף לבריכות והמסעדות, במרבית הקרוזים יש שדרת חנויות מעניינת שכיף להסתובב בה. מומלץ להתרחק מחנות המזכרות 😊

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעים להכיר – חופשה בדובאי
בקיץ 2020, חתמה ישראל על הסכם שלום האיחוד האמירויות. הסכם זה מאפשר לתיירים ישראלים לבקר באיחוד ובין...
קרא עוד »
אוק 05, 2020
דיאטה הרבלייף – זה לא צריך להיות קשה
זה שאתם רוצים לרדת במשקל לא אומר שאתם חייבים לעשות את זה בדרך הקשה. תנו לנו לומר לכם שאם תתחילו עם...
קרא עוד »
אפר 29, 2022
עובדים בחו"ל: מה קורה במצב של אובדן כושר עבודה?
על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אחד מתוך ארבע ישראלים יעבוד בשלב מסוים בחייו מעבר לים לתקופה כלשהו...
קרא עוד »
אוג 11, 2020