שייט זוגי

חולמים על כמה רגעים של שקט? רוצים להנציח את האהבה שלכם באמצעות מעשה משותף? חושבים איך לחגוג את יום השנה? רוצים זמן שקט בלי הילדים? באמצעות שייט זוגי תלמדו לגלות אחד את השנייה ולהיפך – כפי שלא חוויתם עד היום. למעשה, אולי אפילו תזכו להכיר את בני זוגכם כפי שלא ידעתם שהם קיימים. כיצד?

השקט, הרוגע, ההנאה והמתיקות של החיים חודרים לתוכינו אט אט כשאנחנו מצויים רחוק מההמולה ומהלחץ של החיים היומיומיים. השייט הזוגי מעניק הזדמנות להתחבר אל האהובים אלינו, לנשום, להירגע, לנהל שיחה נינוחה ואפילו להבין שאותם אנשים שהכרנו לפני מספר עשורים – השתנו והפכו להיות אנשים אחרים מאלה שהכרנו.

השייט הזוגי הוא אופציה ליהנות מהטבע באמת, מהשקט הקיים בטבע, מהבידוד מהלחצים היומיומיים ומהעומס הרובץ על הראש. לא כל שייט זוגי יכול להתאים לכל זוג! לפני בחירה של סירה או שירות של הפלגה, חשוב ביותר לקרוא ביקורות, להשוות בין נותני השירות השונים, לבחון אפשרויות כמו הפלגה בסירה או יאכטה, קבלת שירות מחברה או מאדם פרטי, בחינת גדלים שונים של יאכטות או סירות הקיימות בשוק וכן בחינת שירותים שונים המתקבלים יחד עם השייט. 

חברות רבות המציעות שירותים של שייט זוגי כוללות גם תוספים שונים כגון ארוחות בהכנה אישית על ידי שף מקצועי, ארוחות המוכנות במקום לפי בקשה, ליווי אישי של מלצר, מטבח עצמאי הכולל מוצרים כאוות נפשכם, אמן אישי המופיע במיוחד עבורכם, שירותים של טיפולים רפואיים שונים כמו טיפולי קוסמטיקה ובריאות ועוד.

הבחירה בשייט זוגי צריכה להתקיים לאחר שבחנתם את האפשרויות השונות ומצאתם את האופציה המתאימה לכם ביותר. כך למשל, ודאי תשמחו לדעת, שבעלי רשיון שיט יכולים לצאת לים ללא מדריך אולם גם מי שאין לו רישיון שייט יכול לקבל שירותים אישיים של ימאי צמוד.

גם אם אתם לא מוצאים את הזמן המתאים, אם תמיד נראה שהכל חשוב ואין זמן לשקט או למנוחה, אם הילדים באים לפני הכל אבל אף פעם לא הולכים – זה הזמן לשייט זוגי ולפינוק אישי של עצמכם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בר אקטיבי מחיר, האם זה משתלם? 
בר אקטיבי הוא בר נייד שניתן להקים בקלות באירועים. יש לו את כל המאפיינים של בר מסורתי ועוד. הברים...
קרא עוד »
אפר 24, 2023
נופש לדתיים – לא מה שחשבתם
אין ספק כי כל אדם זקוק לתקופה בה יוכל להתנתק מכל המאורעות השגרתיים ולהתחבר לחוויות חיוביות יותר,...
קרא עוד »
אוק 09, 2016
צילום אירועים עסקיים – מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?
צילום אירועים עסקיים הוא דבר חשוב במיוחד. הרי אנחנו חיים במציאות בה אם לא צילמנו כאילו לא היינו. אי...
קרא עוד »
מאי 03, 2022