שייט זוגי

חולמים על כמה רגעים של שקט? רוצים להנציח את האהבה שלכם באמצעות מעשה משותף? חושבים איך לחגוג את יום השנה? רוצים זמן שקט בלי הילדים? באמצעות שייט זוגי תלמדו לגלות אחד את השנייה ולהיפך – כפי שלא חוויתם עד היום. למעשה, אולי אפילו תזכו להכיר את בני זוגכם כפי שלא ידעתם שהם קיימים. כיצד?

השקט, הרוגע, ההנאה והמתיקות של החיים חודרים לתוכינו אט אט כשאנחנו מצויים רחוק מההמולה ומהלחץ של החיים היומיומיים. השייט הזוגי מעניק הזדמנות להתחבר אל האהובים אלינו, לנשום, להירגע, לנהל שיחה נינוחה ואפילו להבין שאותם אנשים שהכרנו לפני מספר עשורים – השתנו והפכו להיות אנשים אחרים מאלה שהכרנו.

השייט הזוגי הוא אופציה ליהנות מהטבע באמת, מהשקט הקיים בטבע, מהבידוד מהלחצים היומיומיים ומהעומס הרובץ על הראש. לא כל שייט זוגי יכול להתאים לכל זוג! לפני בחירה של סירה או שירות של הפלגה, חשוב ביותר לקרוא ביקורות, להשוות בין נותני השירות השונים, לבחון אפשרויות כמו הפלגה בסירה או יאכטה, קבלת שירות מחברה או מאדם פרטי, בחינת גדלים שונים של יאכטות או סירות הקיימות בשוק וכן בחינת שירותים שונים המתקבלים יחד עם השייט. 

חברות רבות המציעות שירותים של שייט זוגי כוללות גם תוספים שונים כגון ארוחות בהכנה אישית על ידי שף מקצועי, ארוחות המוכנות במקום לפי בקשה, ליווי אישי של מלצר, מטבח עצמאי הכולל מוצרים כאוות נפשכם, אמן אישי המופיע במיוחד עבורכם, שירותים של טיפולים רפואיים שונים כמו טיפולי קוסמטיקה ובריאות ועוד.

הבחירה בשייט זוגי צריכה להתקיים לאחר שבחנתם את האפשרויות השונות ומצאתם את האופציה המתאימה לכם ביותר. כך למשל, ודאי תשמחו לדעת, שבעלי רשיון שיט יכולים לצאת לים ללא מדריך אולם גם מי שאין לו רישיון שייט יכול לקבל שירותים אישיים של ימאי צמוד.

גם אם אתם לא מוצאים את הזמן המתאים, אם תמיד נראה שהכל חשוב ואין זמן לשקט או למנוחה, אם הילדים באים לפני הכל אבל אף פעם לא הולכים – זה הזמן לשייט זוגי ולפינוק אישי של עצמכם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חוג טיולים למבוגרים – תתכוננו ליהנות
מי אמר שבני הגיל השלישי לא יכולים להנות? הזמן האמיתי לחופש מתחיל מעכשיו! צאו וגלו את הארץ והעולם...
קרא עוד »
פבר 03, 2022
שייט לפיורדים
אם אתם מחפשים אחר יעד פופולארי אך גם כזה שניתן למצוא בו שקט ושלווה - חשוב שתכירו את הפיורדים, או את ארץ...
קרא עוד »
פבר 21, 2018
עידו פישמן – הטיול שלכם יכול להיות בלתי נשכח
אם תקשיבו לטיפים של עידו פישמן יתאפשר לכם לדעת בדיוק כיצד להפוך את הטיול הבא שלכם בחו״ל לכזה שיהיה...
קרא עוד »
יונ 06, 2021