חברת הסעות במרכז

מיניבוס להשכרה

שירותי השכרת הסעות הם מהנפוצים ביותר בכל הארץ וכן גם באזור המרכז. שירותים אלה יכולים להתאים עבור קו הסעות יומי קבוע והן עבור שירותי הסעות חד פעמיים, למשל לאירועים, טיולים, ימי גיבוש וכו'. חברת הסעות מקצועית תכלול מגוון כלי רכב אפשריים להשכרה: אוטובוסים, מיניבוסים, טרנזיטים ואולי אפילו מוניות גדולות. המחירים משתנים בהתאם לסוג השירות, מרחקי הנסיעה, שעות, ימים, תאריכים ועוד. 

שירותים הסעות קבועים במרכז:

גופים שונים זקוקים לשירותי הסעות באופן קבוע, מידע יום ולרוב כמה פעמים ביום. כך למשל מפעלים, משרדים או בתי עסק הדואגים להסעות לעובדים שלהם לפחות פעמיים במהלך היום (בוקר ואחר הצהריים ולעתים גם לילות כשמדובר במפעלים בדרך כלל). הרכב מסיע את העובדים של המשמרת החדשה אל מקום העבודה ואוסף בחזרה את המשמרת שסיימה ומפזר אותה בנקודות הפיזור בהתאמה. לאחר מכן חופשי במשך כמה שעות לעבודות אחרות ואחר הצהריים חוזרת אותה הסעה או נהג אחר לפיזור הבא. כך גם עם חברת הסעות במרכז עבור קווים יומיים להסעת תלמידים לבתי ספר, תנועות נוער ועוד.

השכרת חברת הסעות במרכז לטיול בארץ:

חברת הסעות במרכז מספקת גם שירותי הסעות לכל רחבי הארץ לטיולים שונים. כך למשל קבוצת חברים המעוניינת לנסוע לצפון, בית עסק המקיים יום גיבוש לעובדים, טיול עבור תלמידים בבית הספר או כל טיול אחר. הנהג וכלי הרכב יהיו צמודים אליכם לאורך כל הטיול בין אם מדובר ביום אחד או כמה ימים. 

השכרת אוטובוס לאירועים:

שירות פופולרי נוסף הוא הסעה לאירועים. כך למשל אם אתם מארגנים חתונה ויש לכם משפחה/חברים באזור אחר בארץ ואתם רוצים להביא אותם אליכם בהסעה מסודרת ולהחזיר אותם בסיום האירוע. אם יש כנס או אירוע גדול אחר ואתם מארגנים הסעה מסודרת. הסעות למשחקי כדורגל/כדורסל ועוד. מידע נוסף באתר https://www.rentabus.co.il/

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה נוחות
נעלי כלה הן אחד האביזרים החשובים ביותר לחתונה. הן יותר מסתם נעליים. נעלי כלה צריכות להיות נוחות,...
קרא עוד »
יונ 12, 2022
אירוח בקיבוץ בצפון – חוויה שמתאימה לכל המשפחה
דבר כמו אירוח בקיבוץ בצפון יכול להיות מתאים לכל המשפחה וזאת אם תרצו לצאת לחופשה מאוד כיפית וקלילה....
קרא עוד »
מאי 17, 2022
טיול מומלץ אל הרי הפירנאים
לא רבים מכירים את רכס הרי הפירנאים אך זהו אחד מרכסי ההרים הגדולים והיפים ביותר באירופה....
קרא עוד »
אוק 15, 2015