מהי קניית דרכון זר ולמי זה מתאים

קניית דרכון זר

בשנים האחרונות שומעים יותר ויותר כי ישראלים מדברים על האפשרות של הוצאת דרכון זר, אשר מרגיש כמו זכייה בלוטו עבור אנשים שרוצים לחיות חיים הרבה יותר קלים ולהיות מחוברים קצת יותר אל כל מה שקורה ביבשת אירופה, שבה אחרי הכל משפחות רבות של יהודים עדיין היו חיות אלמלא כל מיני צווים של גירוש ומלחמות שבהן הזרים סבלו מנחת זרועם של יתר האזרחים.

אז החזרה של יהודים אל ארץ אחרת של האבות מלבד זו ישראל נעשתה למשהו שנמצא בדרישה מוגברת, כאשר יש מיני סיבות אשר הופכות את הרכישה של דרכון זר למשהו שעבורו אנשים מוכנים לשלם סכומים גבוהים כדי בתואר של אזרח זר לזכות.

איך רוכשים דרכון זר? על ידי השקעה באותה מדינה שבה מעוניינים לקבל את הדרכון כאשר באופן הזה כולם יוצאים נשכרים. ההשקעה יכולה להיות בצורה של פתיחת חשבון בנק, השקעה בקרנות נאמנות מקומיות ואפילו עם רכישה של נדל"ן מקומי. כל מקום יכול לבחור לשנות את הדרישות ואת הסכומים שצריכים להיות מושקעים, תוך הגעה אל אינטרסים שהם בסופו של דבר משותפים.

ניהול נוח של העסק

הרכישה של דרכון זר היא פעולה שאותה ברוב המקרים מבצעים אנשי עסקים גדולים. אנשים מסוג זה כבר הספיקו לצבור הון רב ובעזרת ניהול נוח יותר של העסק הם יכולים לעבור ממדינה אחת לאחר מבלי להיות חלק מכל אותם עיכובים שהם מנת חלקם של תושבים זרים.

כך ביתר קלות אנשים שיש להם דרכון אירופאי יכולים לחצות ממדינה אירופית אחת לאחרת ללא כל בעיה, והצורך בויזה מתבטל כאשר צריכים להגיע אל ארצות הברית שעבורה כל ישראלי כבר מכיר את הפרוצדורה של הוצאת האישורים הנדרשים לכל פגישת עסקים. עסק מתנה בצורה הכי טובה ויעילה כאשר מוחקים את כל העיכובים הללו, וכך אנשי עסקים פועלים למען הוצאה של דרכון זר כדי לייעל את המעבר הזה בין מדינה למדינה בה הם לעיתים תכופות מבקרים. והאפשרות של כניסה נעשית זמינה, גם כאשר המדינה הזו היא כזו שאינה מקבלת אליה ישראלים כמו במקרה של מדינות ערב.

הטבות מבחינת המיסוי

זה ידוע כי המס במדינות אחרות יכול להיות הרבה יותר נוח מכל מה שקיים במדינת ישראל נכון להיום. לכן, זה לא ממש מפליא לראות כיצד אנשים בעלי הון מנסים לרכוש את דרכם אל דינה שבה המיסוי הוא הרבה יותר נעים על ידי תשלום ורכישה של דרכון זר מעניקה להם את האפשרות של מחסה לכל הכסף שאותו הם מרוויחים. בשל יציאת הכסף הזה ממדינת ישראל, רואים כי המקרים רבים המדינה תעדיף להעניק הקלות לאותם אנשי עסקים מאשר לראות כיצד הון רב אינו נכנס אל קופת המדינה אלא אל מדינות אחרות בעזרת דרכונים קנויים זרים.

דואגים ליום המחר

הדבר האחרון והכי בולט עבור היהודים שכבר קצו בלהיות נרדפים עם חיים לא נוחים במצב בטחוני שמשתנה לפרקים, הוא רכישה של דרכונים זרים על מנת שיהיה לאן לעבור כאשר המצב במדינת ישראל הוא לא ממש מזהיר מבחינת ביטחונית. במצב שכזה תמיד יהיה אפשרי לקחת את אותם דרכונים קנויים ולעבור אל המדינה הזרה עד אשר המצב הביטחוני יחזור להיות יציב. היהודים שבעי מלחמות, ורוצים כי תמיד תהיה להם האופציה לעלות על מטוס אל עבר מקום שבו יהיה להם שקט ובית הרחק מהבית שבו ניתן לחסות.

 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הטבות תושב חוזר לישראל – למה חשוב שתכינו אותן? 
אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל בפועל, כאשר אתם חוזר לגור בישראל הוא זכאי להטבות מסוימות. לכן, אם זה גם...
קרא עוד »
יונ 14, 2022
ביטוח נסיעות לחו"ל לתרמילאים
עולם התרמילאות הוא עולם שמאוד מוכר לישראלים. אם בעבר נטלו בו חלק רק מעטי מעט הרפתקנים שנסעו אחרי הצבא...
קרא עוד »
אוג 14, 2019
צימרים
צימרים הם צורת אירוח פופולרית מאוד. הם קיימים כבר מאות שנים, אולם הם עברו שינויים רבים בשנים האחרונות....
קרא עוד »
ינו 18, 2023