מה הכוונה לגור גבוה? הכי גבוה שאפשר

יש אנשים שמכוונים גבוה, שרוצים לחיות ברמת חיים שמוכיחה כי אלו אנשים שעבדו קשה מאוד כדי להגיע למעמד הזה. הרי אנחנו יודעים ששום דבר לא בא ברגל אבל בכל זאת, לא מגיע לכם לשבת רגע ולנוח? עם כוס יין מושלמת ופנים אל הים? אם אתם מעוניינים לגור במה שהוא הפיסה הנדלנית הכי מרגשת של העיר הלבנה, זה הזמן שלכם.

הרעיון היה לאפשר מגורים לגובה, בעיר בה רוב הבנייה עדיין נותרת נמוכה באופן יחסי, על אף הצפיפות שהולכת וגוברת מיום ליום. בנוסף, המטרה הייתה לאפשר לכם לגור כאשר אתם יכולים באמת ליהנות מכל הדברים שהופכים את חווית המגורים שונה לחלוטין.

זה מתחיל בפרטים הקטנים

בפרויקט פארק בבלי היוקרה והקידמה נמצאים בפרטים הקטנים. זה חדר הכושר הפרטי וזו הסאונה, זו הבריכה החצי אולימפית ואלו השירותים שמקבלים בבניין. כלומר, מדובר באמת על אוסף של פרטים שהופכים את המגורים הללו, את המגורים בבניין, ייחודיים ואחרים ממה שאתם חוויתם עד עכשיו.

אם אתם מעוניינים לבלות בבניין שנותן לכם את כל מה שאתם צריכים בעצם, באופן הכי נעים ונוח שאפשר, אנחנו חושבים שמצאתם ושהגעתם אל היעד.

בסוף אין יותר חשוב מהבית שלנו

לבית יש הרבה מאוד חשיבות. הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו יכולים להרגיש בנוח, בו אנחנו יכולים להרגיש שיש לנו מקום. לבית יש כל כך הרבה משמעות ומכאן מדובר על מקום בו צריך לבחור בקפידה, מתוך ניסיון אמיתי לבחור נכון. הרי אין חשוב יותר מהבית, אין חשוב יותר מאשר להרגיש טוב באמת כאשר חוזרים הביתה, כאשר מרגישים שהגיע הרגע לשים את הראש על הכר וליהנות ממה שיש לעולם להציע.

החלום לא רחוק מכם, פרויקט פארק בבלי ממש כאן.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מסעדה בטיילת באילת
מסעדה היא מקום שאפשר לאכול בו. זה בדרך כלל מקום לאכול, לשתות ולהתרועע עם חברים ועמיתים. זה יכול להיות...
קרא עוד »
מאי 29, 2023
שוברים למסעדות גורמה – לאכול טוב בלי לקרוע את הכיס
אוכל טוב הוא המנוע לחיים טובים. אוכל הוא לא רק צורך בסיסי, אלא גם חוויה אנושית ורגשית. על אחת כמה וכמה...
קרא עוד »
ספט 30, 2020
מה מומלץ לעשות בברצלונה?
אם יש עיר שתמיד נהדר לבקר בה זו ברצלונה. לכן, אם אתם חולמים על חופשה, בין אם זה בזמן החגים ובין אם זה...
קרא עוד »
אוק 18, 2016