כל הסיבות להעביר את החופשה שלכם בצימרים בערבה

עוד מעט יגיע חג שבועות ואחריו החופש הגדול, ואז יבואו חגי תשרי. זה אומר שעלינו להתחיל ולתכנן, היכן אנחנו רוצים לבלות את החופשה הקרובה שלנו. האם אנחנו רוצים לנסוע לחו"ל או אולי לנסוע לאילת, האם אנחנו רוצים מלון בטבריה או צימר בגליל.

אנחנו רוצים להציע לכם כאן אופציה אחרת, מעט שונה מזו שתמיד נהוג לקחת כמובן מאליו, אופציה שמועדפת על לא מעט ישראלים ואף על פי כן, היא שונה ופחות פופולארית – חופשה בערבה. אותו חבל ארץ שנמשך לאורך רוב האזור הדרומי של מדינת ישראל, מתחיל בקצה של ים המלח ונגמר בקצה הצפוני של אילת. אף על פי שהוא מתחיל באחד המקומות התיירותיים ביותר בישראל ונגמר בעיר הנופש של ישראל, עדיין מדובר בחבל ארץ, אשר לצערנו איננו מיושב מספיק ועל כן הוא גם לא מספיק מתוייר. אנחנו יכולים למצוא בו אתרי תיירות, בדמות אתרי טיולים ומקומות שמהווים אטרקציה לכל מי שמגיע אליהם, אך עדיין לא מדובר באזור תיירות קלאסי. לרוב כשמדברים על הערבה, מדברים בהקשר של חקלאות, מדבר, ומזג האוויר, בפרט שיטפונות בחורף. פחות מקשרים את האזור לכל מה שקשור לתיירות.

אז מדוע משתלם להעביר את החופשה שלנו בצימר בערבה?

צריך לומר, אין אזור בישראל שהוא יותר רגוע ושלוו מהערבה. אילת זו עיר תיירותית עמוסה עם הרבה מאוד רעש והמולה, תל אביב היא אותו רק הרבה יותר גדולה ורועשת, הגליל והצפון הוא גם יותר מיושב וגם עמוס בתושבים, טבריה או ירושלים הן ערים צפופות, פקוקות עם הרבה רעש והמולה. בערבה, לעומת זאת, אנחנו יכולים ליהנות משלווה, אנחנו יכולים ליהנות משקט, אווירה נעימה. רוב האזורים בערבה אינם מיושבים וגם אם כן, הרי שהם כוללים יישובים קטנים מאוד, מושבים או קיבוצים, לא ערים גדולות.

אם אנחנו בוחרים לקחת צימר בערבה, אנחנו יכולים ליהנות מאווירה מדברית קסומה, אנחנו יכולים ליהנות ממסלולי טיולים נעימים, נופים מרהיבים ואירוח מיוחד. לצד כל זה, אנחנו יכולים ליהנות משלל אטרקציות ייחודיות שאין דומות להן במקומות אחרים בארץ.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאוריציוס – יעד תיירותי מפתיע
ישראלים רבים אוהבים לטייל בעולם. הדבר הראשון שהרבה מהחיילים עושים כשהם משתחררים הוא לחפש יעד לטיול...
קרא עוד »
פבר 03, 2019
ODT לימי הולדת – הפעלה חינוכית ומשמחת
מפיקים בקרוב יום הולדת לילד או לילדה? אם כך, בהחלט כדאי שתחשבו איך אתם עושים זאת כי הפקת יום הולדת זה...
קרא עוד »
יונ 28, 2017
בר מצווה לא חייבת להיות משעממת – קראו על אטרקציות לבר מצווה
כל הורה רוצה להבטיח כי הבר מצווה של הבן שלו תהיה הטובה ביותר שיש. אנחנו נסע מגדרנו בכדי לערוך את הבר...
קרא עוד »
ספט 07, 2018