סדנת אלכוהול במסגרת חופשה או ערב חברה

סדנת אלכוהול

חברות רבות מבינות את משמעות פעולת גיבוש העובדים. זה חיוני לא רק לחברות עם כח אדם שמתחדש לעיתים קרובות אלא גם לחברות ותיקות. זה מונע שחיקה, מחבר בין העובדים להנהלה ויותר מכל יוצר תחושה בקרב העובדים שמדובר במקום שמכבד את עבודתם ולכן הוא גם דואג להם לפעילויות מעניינות. לפעמים קשה לגוון, במיוחד לחברות שמקפידות על ריבוי ימי גיבוש. אז מה אפשר לעשות? סדנאות אלכוהול.

לדעת לשתות בצורה טובה יותר

אנשים רבים תוהים לגבי הדרך הנכונה ביותר לשתות משקאות מסוימים. למשל איזה משקאות כדי לשתות נקי ואיזה משקאות טוב יותר לשתות עם קרח. למשל בירה בטעם פירות עם אחוז אלכוהול גבוהה תהיה טעימה יותר אם תשתו אותה עם קרח. סדנאות אלכוהול מתאימות גם לחופשת סוף שבוע וגם לאירועים כמו ערב חברה.

איזה סדנאות כדאי להזמין ולמי הן מתאימות

חשוב מאוד לבצע התאמה בין קהל היעד ולבין סוג סדנת האלכוהול. העובדים שלכם מורכבים מנשים גברים, צעירים ומבוגרים? הזמינו סדנת אלכוהול כללית. המפעיל כבר ידע כיצד להתאים את האירוע לקהל. אם הקהל שלהם הוא הומוגני, כלומר מורכב משכבה מסוימת נסו לבצע את ההתאמות הבאות.

סדנת אלכוהולסדנת יין –  מתאים בעיקר לקהל שעבר את גיל ה 30. צעירים פחות שותים יין ונוטים יותר לחבב בירה.

סדנת וויסקי –  תתאים יותר למי שמחבב משקאות חריפים שאליהם צריך לפתח טעם או במילים אחרות  – לא לבעלי חיבה למשקאות אלכוהוליים מתוקים.

סדנת בירה –  יכול להתאים לקהל צעיר למשל אם העובדים שלכם הם בגילאי 18, רגע לפני גיוס, יכול להיות שסדנת בירה תתאים להם יותר מאשר כל סדנה אחרת.

ערב קוקטיילים –  קהל היעד המרכזי של סוג סדנה זו הוא נשים מכיוון שרבות מהן מחבבות משקאות אלכוהולים קלים ומתוקים. לעומת אין הכוונה שהיא מיועדת אך ורק לנשים. ישנם קוקטיילים שמתאימים גם לגברים וגם לנשים. סדנה זו היא אחת הסדנאות היותר מעשירות מכיוון שבעזרתה אפשר ללמוד כיצד להכין אתה משקאות הללו בבית.

טיפ: חשוב לבחור בסדנה שהיא לא הרצאה פרונטלית שתשאיר את העובדים שלכם חסרי מעש ועניין. חשוב שהיא תהיה מבדרת, כוללת טעימות רבות ואפילו גם הפעלות של הקהל. זו תהיה דרך בטובה להפוך את האירוע לערב חברה מהנה במיוחד.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לראות את נאפולי ולחיות
אם החלטתם לנסוע לארץ המגף ואתם משקיעים בטיול ארוך ומשתמך במקום הזה, אתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד:...
קרא עוד »
אוק 16, 2015
כמה עולה הסעה לים המלח?
ים המלח הוא לא עוד ים, זהו הים הכי מלוח, המקום הכי נמוך בעולם. אין פלא שלמקום בעל התכונות המיוחדות,...
קרא עוד »
מאי 27, 2021
דירות נופש באילת מחירים טובים למשפחות וזוגות
בשנים האחרונות אנחנו מגלים סוג חדש של חבילות נופש באילת. לא עוד מלונות פאר ולא עוד אכסניות פשוטות אלא...
קרא עוד »
מאי 16, 2017