שיעורי גלישת גלים – היכונו היכונו לחופש הגדול

חופשה עם ילדים באיי סיישל

אשר החופש הגדול נראה באופק, זה הזמן להתחיל להתכונן לחופש הגדול! ומה יותר טבעי מאשר לבלות את החופש בים, עם הפעילות הכי דינאמית, כיפית ומגניבה שיש – גלישת גלים. אם אתם רוצים גם, זה הזמן להתכונן להרטיב את הרגליים ולהצטרף אל שיעורי גלישת גלים. נסביר למי זה מתאים, למה זה כדאי ואיפה לוקחים שיעורים. 

למי מתאים לתפוס את הגלים 

שיעורי גלישת גלים מתאימים כמעט לכל גיל (קיימת גם קייטנה לגלישה) , בתנאי אחד מוקדם – לדעת לשחות. אם אתם  יודעים לשחות ולא מפחדים מהים ומהמים, גם אתם יכולים. לרוב כבר מגיל תשע אפשר לגלוש בבטחה וזו פעילות שיכולה להתאים ממש לכל אחד, גם ללא שום ניסיון קודם. והאמת היא שהשיעורים יכולים להתאים גם למבוגרים ואפילו למבוגרים מאוד.  

לצאת מהמסכים, לבלות בים 

לאורך השנה קל מאוד להתמכר למסכים. קל מאוד לשכוח שיש עולם שלם, מדהים ורחב בחוץ. שיעורי גלישת גלים מהנים מאוד בפני עצמם, אבל הם גם חשובים כי הם נותנים אלטרנטיבה לכל המסכים. אחרי שכל כך נהנים בשיעורים הללו ולומדים לתפוס גלים ולגלוש ביציבות ובהנאה, ההנאה העוד יותר גדול מתחילה. בקיץ אפשר לגלוש עוד ועוד. זו פעילות שהיא מאוד כיפית לבד אפילו עוד יותר מהנה כי די מהר מצטרפים לקהילה. קהילת הגולשים זו קהילה חברתית תוססת, כיפית ומי שרוצה יכול להיות חלק ממנה. 

נהנים על המים, בכל רגע

שיעורי גלישת גלים אפשר לקחת בשיטה יחידנית או בקבוצה. אפשר ללמוד לבד עם מדריך אישי או להצטרף לקבוצה של גולשים מתחילים. הרבה יותר מוקדם מכפי שחשבתם, תגלשו ותיהנו מכל הכיוונים. זו פעילות מגניבה, מהנה, בריאה מאוד ללא רגע משעמם. גם אתם יכולים, עם מועדון הגלישה סרף סייקל, כמובן. 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צילום אירועים עסקיים – מה חשוב לדעת לפני שמזמינים?
צילום אירועים עסקיים הוא דבר חשוב במיוחד. הרי אנחנו חיים במציאות בה אם לא צילמנו כאילו לא היינו. אי...
קרא עוד »
מאי 03, 2022
הסעות ילדים – על החשיבות במציאת חברה אמינה
אתם זקוקים לשירותי הסעות ילדים? רוצים להבטיח שכל הילדים שלומדים בבית הספר שלכם יוכלו להגיע בבטחה בכל...
קרא עוד »
אפר 06, 2021
בת מצווה בתל אביב – בריכה קריוקי או על הים בשקיעה
בת מצווה, החגיגה הכי מרגשת אצל הבנות בכל חייהן, אצל חלקן אפילו מרגש ומשמעותי יותר מחתונה. ההכנות לבת...
קרא עוד »
אוג 21, 2017