שיעורי גלישת גלים – היכונו היכונו לחופש הגדול

חופשה עם ילדים באיי סיישל

אשר החופש הגדול נראה באופק, זה הזמן להתחיל להתכונן לחופש הגדול! ומה יותר טבעי מאשר לבלות את החופש בים, עם הפעילות הכי דינאמית, כיפית ומגניבה שיש – גלישת גלים. אם אתם רוצים גם, זה הזמן להתכונן להרטיב את הרגליים ולהצטרף אל שיעורי גלישת גלים. נסביר למי זה מתאים, למה זה כדאי ואיפה לוקחים שיעורים. 

למי מתאים לתפוס את הגלים 

שיעורי גלישת גלים מתאימים כמעט לכל גיל (קיימת גם קייטנה לגלישה) , בתנאי אחד מוקדם – לדעת לשחות. אם אתם  יודעים לשחות ולא מפחדים מהים ומהמים, גם אתם יכולים. לרוב כבר מגיל תשע אפשר לגלוש בבטחה וזו פעילות שיכולה להתאים ממש לכל אחד, גם ללא שום ניסיון קודם. והאמת היא שהשיעורים יכולים להתאים גם למבוגרים ואפילו למבוגרים מאוד.  

לצאת מהמסכים, לבלות בים 

לאורך השנה קל מאוד להתמכר למסכים. קל מאוד לשכוח שיש עולם שלם, מדהים ורחב בחוץ. שיעורי גלישת גלים מהנים מאוד בפני עצמם, אבל הם גם חשובים כי הם נותנים אלטרנטיבה לכל המסכים. אחרי שכל כך נהנים בשיעורים הללו ולומדים לתפוס גלים ולגלוש ביציבות ובהנאה, ההנאה העוד יותר גדול מתחילה. בקיץ אפשר לגלוש עוד ועוד. זו פעילות שהיא מאוד כיפית לבד אפילו עוד יותר מהנה כי די מהר מצטרפים לקהילה. קהילת הגולשים זו קהילה חברתית תוססת, כיפית ומי שרוצה יכול להיות חלק ממנה. 

נהנים על המים, בכל רגע

שיעורי גלישת גלים אפשר לקחת בשיטה יחידנית או בקבוצה. אפשר ללמוד לבד עם מדריך אישי או להצטרף לקבוצה של גולשים מתחילים. הרבה יותר מוקדם מכפי שחשבתם, תגלשו ותיהנו מכל הכיוונים. זו פעילות מגניבה, מהנה, בריאה מאוד ללא רגע משעמם. גם אתם יכולים, עם מועדון הגלישה סרף סייקל, כמובן. 

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב שיהיה לכם לוגו מעוצב אישי?
לוגו בעיצוב אישי הוא דרך מצוינת לבטא את הזהות והיצירתיות שלך. זה לא משנה אם אתה חברה, אדם פרטי או רק...
קרא עוד »
ינו 06, 2023
איך למצוא את צעצועי המין שמתאימים לכם
בין שלל צעצועי המין שקיימים היום ניתן לראות כי כמות לא מעטה תהיה רלוונטית עבורכם ואחרים דווקא לא....
קרא עוד »
מאי 02, 2018
האתרים המדהימים להפלגות נופש באירופה
היום ניתן לומר בביטחון מוחלט כי הפלגות נופש באירופה הפכו לאחד מסוגי הטיולים הפופולאריים ביותר. מדובר...
קרא עוד »
מאי 28, 2018