שייט נהרות – מלון על הזרם

שייט נהרות

בית מלון שט והתיירים בתוכו. המסלול של שייט על נהרות כולל ביקורים באתרים על היבשה אבל במקום להגיע ברכבת אתם תיהנו מריח המים והנוף הרטוב. השייט על גבי הנהר הוא נוח כיוון שאין בו גלים גבוהים כמו בים. זה הזמן להירגע לגמרי ולתפוס את החופש כמה שרק אפשר. השייט מבוצע בספינה אבל הספינה היא ממש בית מלון. יש בה חדרים, יש בהם שירותים צמודים, יש גם מקלחת וחלונות שמשקיפים על הנהר.

שייט נהרות – מן הנהר אל האתר

החופשה המרגיעה ביותר שלכם. הדרך למוזיאון ולאתרים המיוחדים עוברת הפעם על המים. שייט על הנהר כולל תחנות ביבשה. שם מבקרים באתרים המעניינים והדרך לאתר הבא היא בנהר. והנהר מחכה לכם באירופה. אפשר לצאת מאמסטרדם, אפשר לצאת מהונגריה, פריז מחכה לכם עם הנהר שלה ובצרפת אפשר לשוט על נהר הרון עד לליון, העיר הגדולה. אירופה מלאה מסלולים שאפשר לשלב אותם עם שייט נהרות.

ספל קפה על המים – להציף את הזוגיות שלכם

זה הזמן לתת גם לזוגיות מקום ואם באתם כזוג לשוט על נהרות אז תמצאו שהחופשה הזו מושלמת בשבילכם. התנועה של המים, הכיוון של הנהר והנוחות של בית המלון הזה, הם הזדמנות נהדרת בשבילכם כדי לעשות בילוי שהוא גם כייף והוא גם יכול לתת מקום למה שרציתם לדבר עליו ולא יכולתם. היציאה מן היבשה היא הזדמנות להוציא את מערכת היחסים מן היבשה הבטוחה ולהבין אותה יותר טוב. כוס יין משובח על הנהר שווה להרבה כוסות קפה בצימר או במסעדה.

שייט נהרות כולל כמובן את כל הביקורים ביבשה. בתחנות העגינה עושים מסלול לאתרים מעניינים ועושים טיולים טובים בשביל ההנאה. אחר כך חוזרים אל הנהר וממשיכים ליעד הבא. בספרד, למשל, או בפורטוגל, נהנים מן השייט וכשעולים על היבשה מוצאים את הארמונות שמחכים שם ממאות קודמות, את המבצרים ובמקומות מסויימים גם את הרחובות הישנים שנתגלו. אחרי כן אומרים לאתרים שלום ובמקום לחכות בתחנת רכבת חוזרים אל הנהרות והשייט, עם כל היתרונות של בית מלון על ספינה.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיולי סוכות
במהלך הפסטיבל נדרשים היהודים לבנות בית מגורים ארעי הנקרא סוכות, המכונה גם "סוכה" או "סוכה", ולבלות בו....
קרא עוד »
ספט 16, 2022
טיולי גיפים בחול – טיפים למטייל האמיץ
מי מאתנו לא מחפש קצת ריגושים מידי פעם? טיולי גיפים בחול הם ההזדמנות שלכם לשבור את כל החוקים, לרדת...
קרא עוד »
נוב 16, 2019
טיול פרטי לקוסטה ריקה – לאיזה קהל יעד זה יכול להתאים
טיול פרטי לקוסטה ריקה הוא טיול ששם דגש על הטבע המרשים והייחודי שמאפיין את קוסטה ריקה. שמורות הטבע...
קרא עוד »
אוג 30, 2022