קורס סקיפרים – קופצים למים!

יש רגעים בחיים שבהם הכול משתנה. רגעים קטנים, בהם הנוכחות שלנו גבוהה, אנו חשים את החיים זורמים דרכנו, והכול נהיה מואר יותר, מדויק יותר, ברור יותר. קורס סקיפרים מביא אתכם לרגע הזה, ואפילו לכמה וכמה רגעים כאלו. המפגש הייחודי הזה עם הים הוא לא דבר מובן מאליו, ואתם, שקוראים כעת את השורות הללו, כבר מתחילים להרגיש – משהו מאוד מיוחד הולך להתרחש בחיים שלי.

ללמוד להיות סקיפר זה לא עוד קורס או חוג, עוד תחביב או עוד משהו "להעביר איתו את הזמן". סקיפר זה אופי, זה יכולת, זה נחישות, ידע ואומץ, וזה מפגש ישיר עם הים, מפגש שאחרים יכולים רק לקנא בו (או להצטרף אליכם לקורס!).

מה תלמדו כשתעשו קורס סקיפרים

הים הוא מקום מיוחד, עם חוקים משלו. לא רק חוקי הטבע, אלא חוקי המשיטים, כל אלו דורשים מכם ידע ויכולות טכניות. את הידע תלמדו בצורה מקיפה במיוחד כשתעשו קורס סקיפרים מקצועי, ואת היכולות הטכניות תפגשו בסביבה מקצועית ובטוחה כדי לראות כי גם אתם יכולים לפתור בעיות בלב ים, בקור רוח, ואפילו עם חיוך, החיוך שעולה כשאנחנו יודעים מה לעשות, וניגשים לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר.

חלק מהידע בקורס כולל, לדוגמא:

  • קורס ימאות
  • קורס במכונאות 
  • ניווט חופי מקצועי
  • ניווט מכשירים
  • קורס מעשי

מה חשוב לבדוק?

לבחור קורס סקיפרים טוב זה לבחור את השער דרכו תעברו מאדם "רגיל" ליורד-ים מקצועי, עם תעודות. לא עניין של מה בכך, ולכן חשוב לוודא כי בית הספר עימו אתם בוחרים לבצע את המהלך הוא מקצועי במיוחד. המקצועיות צריכה להשתקף כבר מהתכנים בסילבוס, שצריכים להיות מעל ומעבר לדרישות המבחן.

זה ממשיך ברשימת המרצים והמדריכים, אנשים שצריכים להיות יורדי ים בנשמה, ובפועל, בוגרי קורס חובלים שנולדו להדריך, וחיים את הים. בדקו מהם כלי הלימוד הזמינים בקורס, וודאו כי אתם לא מקורקעים ללימודים בכיתה בלבד, וכי יש לכם גישה לסימולציות ממוחשבות מתקדמות, ויישום החומרים בהפלגות מעשיות וטכניות, כדי שתצאו מהקורס עם הידע והיכולת טבועים בכם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נופש כשר למהדרין בחו"ל לאוכלוסיה הדתית
ישראלים רבים מנצלים את תקופת חגי תשרי ואת החופשות בגנים ובבתי הספר, על מנת לצאת עם כל המשפחה והילדים...
קרא עוד »
אוג 14, 2018
TANZANIA – שילוב של נופש וחיי פרא
מה אתם יודעים על TANZANIA? לא תאמינו מה יש למדינה הזו להציע לתיירים שלה ועד כמה היא מיוחדת!  קצת על...
קרא עוד »
יונ 30, 2020
הוצאת ויזה לארה"ב
אתם יושבים בעבודה וחולמים בהקיץ על הטיול הגדול הבא שלכם, הטיול שבו באמת תראו הכול מהכול, אגמים, פארקים...
קרא עוד »
דצמ 13, 2017