קורס סקיפרים – קופצים למים!

יש רגעים בחיים שבהם הכול משתנה. רגעים קטנים, בהם הנוכחות שלנו גבוהה, אנו חשים את החיים זורמים דרכנו, והכול נהיה מואר יותר, מדויק יותר, ברור יותר. קורס סקיפרים מביא אתכם לרגע הזה, ואפילו לכמה וכמה רגעים כאלו. המפגש הייחודי הזה עם הים הוא לא דבר מובן מאליו, ואתם, שקוראים כעת את השורות הללו, כבר מתחילים להרגיש – משהו מאוד מיוחד הולך להתרחש בחיים שלי.

ללמוד להיות סקיפר זה לא עוד קורס או חוג, עוד תחביב או עוד משהו "להעביר איתו את הזמן". סקיפר זה אופי, זה יכולת, זה נחישות, ידע ואומץ, וזה מפגש ישיר עם הים, מפגש שאחרים יכולים רק לקנא בו (או להצטרף אליכם לקורס!).

מה תלמדו כשתעשו קורס סקיפרים

הים הוא מקום מיוחד, עם חוקים משלו. לא רק חוקי הטבע, אלא חוקי המשיטים, כל אלו דורשים מכם ידע ויכולות טכניות. את הידע תלמדו בצורה מקיפה במיוחד כשתעשו קורס סקיפרים מקצועי, ואת היכולות הטכניות תפגשו בסביבה מקצועית ובטוחה כדי לראות כי גם אתם יכולים לפתור בעיות בלב ים, בקור רוח, ואפילו עם חיוך, החיוך שעולה כשאנחנו יודעים מה לעשות, וניגשים לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר.

חלק מהידע בקורס כולל, לדוגמא:

  • קורס ימאות
  • קורס במכונאות 
  • ניווט חופי מקצועי
  • ניווט מכשירים
  • קורס מעשי

מה חשוב לבדוק?

לבחור קורס סקיפרים טוב זה לבחור את השער דרכו תעברו מאדם "רגיל" ליורד-ים מקצועי, עם תעודות. לא עניין של מה בכך, ולכן חשוב לוודא כי בית הספר עימו אתם בוחרים לבצע את המהלך הוא מקצועי במיוחד. המקצועיות צריכה להשתקף כבר מהתכנים בסילבוס, שצריכים להיות מעל ומעבר לדרישות המבחן.

זה ממשיך ברשימת המרצים והמדריכים, אנשים שצריכים להיות יורדי ים בנשמה, ובפועל, בוגרי קורס חובלים שנולדו להדריך, וחיים את הים. בדקו מהם כלי הלימוד הזמינים בקורס, וודאו כי אתם לא מקורקעים ללימודים בכיתה בלבד, וכי יש לכם גישה לסימולציות ממוחשבות מתקדמות, ויישום החומרים בהפלגות מעשיות וטכניות, כדי שתצאו מהקורס עם הידע והיכולת טבועים בכם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי כלה נוחות
נעלי כלה הן אחד האביזרים החשובים ביותר לחתונה. הן יותר מסתם נעליים. נעלי כלה צריכות להיות נוחות,...
קרא עוד »
יונ 12, 2022
עידו פישמן טורס עונה על השאלה "איפה אפשר לנפוש בזמן הקורונה"?
אם אתם מחפשים אחר הנופש המושלם בתקופת הקורונה, בהחלט יש עדיין כמה אופציות שפתוחות בפניכם, בין אם אתם...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
נעלי ספורט לנשים – לקנות בסטייל!
ספורט הוא עניין בריא מלבד כאשר הוא לא קורה בגלל הסיבות הנכונות, כמו להבטיח לעצמנו הבטחות שאנחנו לא...
קרא עוד »
אפר 03, 2017