צימרים או מהו נופש אמיתי!

המשמעות של נופש אמיתי אצל נופשים רבים, היא לקחת נשימה ארוכה. אפשר להשוות את זה למה שבעצם קורה בשגרה וזו, לא תמיד מאפשרת לנו לקחת את הנשימה הזו.

אנחנו חיים בעידן מאוד לחוץ ומאוד דינמי מכל הבחינות. אנשים שואפים להתעשר, לחיות טוב, עובדים קשה ולא מצליחים לקחת מה שנקרא….נשימה.

חופשה מבחינתם זה הבילוי השנתי עם המשפחה גם כדי לקרב את כולם, וגם כדי לעבור חוויה שתעניק אנרגיות חדשות להמשך.

העובדה שאנשים עובדים 5 ימים ארוכים בשבוע, לא מותירה להם הרבה ברירות לנופש ולכן חופשה עם כל המשפחה היא בחירה נכונה ובמיוחד בקיץ, כשהילדים בחופש, גם האישה לוקחת חופש וזה הזמן הנכון לצאת לחופשה.

 

למה להעדיף צימרים?

אנשים אוהבים לעשות בחופש שלהם, משהו שהוא הפוך מהשגרה שלהם. כלומר אם אתם גרים בקיבוץ ויש להם יותר מדי טבע מול העיניים, אתם אולי דווקא תחפשו ללכת לבלות באיזו עיר שוקקת חיים, שזה בדיוק ההיפך מאיך שאתם חיים.

אנשים שגרם בעיר ויש להם מטרופולין חי וקיים כל יום, יצאו לחופשה במקומות שעושים להם שלווה. הם יחפשו את השקט, את הרוגע, את הטבע, כי זה בדיוק מה שחסר להם במקום שבו הם גרים.

צימרים מהבחינה הזו הם הבחירה המושלמת.

מה הנוף בצימרים?

אחד הדברים שאנשים מחפשים בחופשות שלהם, זה לשכב על ערסל בין שני עצים ולהתנדנד כאילו אין מחר..

חופשה אמיתית היא מצב שבו אדם לא עושה שום דבר ממה שהוא עושה כל יום, עושה בדיוק ההיפך, ומצליח להתנתק מהשגרה שלו לכמה ימים.

אומרים שהשגרה הורסת ושהדבר היחידי שמסוגל לשבור שגרה זו חופשה ויש בזה הרבה מן האמת.

כדי לצאת מהשגרה אנשים עושים כל מיני דברים שהם לא בשגרה שלהם. העירוניים ילכו לצימרים הקיבוצניקים לבתי מלון באמצע תל אביב, המרובעים ילכו לעשות בנג'י ויש ששיא החופשה שלהם זה לקבל עיסוי באיזה ספא באיזה צימר, כל אחד ומה שעושה לו טוב.

מה הקשר בין חופשה גוף ונפש?

מרוב שאנשים לחוצים בחיים שלהם, רצים ממקום למקום ואין להם זמן לנשום הם לפעמים לא יודעים אפילו איך ליהנות מחופשה גם כאשר הם נמצאים בה.

הכלל הראשון הוא להתנתק מהעבודה, לא לענות לפלפונים מהעבודה, ואפילו יש כאלה שמנתקים פלפונים כי הם לא רוצים שום שיחה שתחזיר אותם לשגרה שלהם, הם הרי בחופשה.

לפעמים זה לוקח כמה ימים עד שאנשים ממש מצליחים להירגע ולהרגיש שהם בחופשה, הראש שלהם עדיין עובד, הם ממשיכים להיות מוטרדים מכל מיני דברים בעבודה והם לא מסוגלים לנתק את עצמם מהטלפון ומההודעות מהעבודה.

עיסוי טוב בספא של צימר, יכול להיות הצעד הראשון של הנופשים הללו בדרך לשחרור מהלחץ, להיפרד מהפלפון, לשכב על הבטן ולחלום שהם הולכים על הירח…

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לראות את נאפולי ולחיות
אם החלטתם לנסוע לארץ המגף ואתם משקיעים בטיול ארוך ומשתמך במקום הזה, אתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד:...
קרא עוד »
אוק 16, 2015
גלמפינג- רעיון גאוני לאנשים מפונקים
מכירים אנשים שאוהבים את הטבע אבל לא ישנים בו כי הם מפונקים מדי? כדאי שתקראו את המאמר ותלכו לספר להם...
קרא עוד »
פבר 11, 2019
ויזה לאתיופיה
אתיופיה, היא מדינה באפריקה עם אוכלוסייה של למעלה מ-92 מיליון איש. היא ממוקם על קרן אפריקה, וחולק...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022