סוגי ימי גיבוש וכיף לעובדים

ימי גיבוש וכיף לעובדים

מקומות עבודה רבים נוהגים להוציא את העובדים לימי גיבוש וכיף. הימים הללו מאפשרים לעובדים להתרענן ולחוות יחד חוויה מיוחדת. לכן, חשוב להשקיע ביום זה ולנצל אותו בצורה המיטבית. מומלץ לפנות רק לחברה שמתמחה בתחום וניתן לחשוב יחד איתה איזו אפשרות מבין כל ימי הגיבוש תהיה הטובה ביותר לעובדים שלכם.

סדנאות בטבע

היציאה ממקום העבודה מעניקה תחושה רעננה. היציאה לטבע מאפשרת לעובדים ליהנות מהמרחב והיא מזמינה אותם לסדנה שניתן לשער שרובם לא התנסו בה. ימי גיבוש וכיף לעובדים מתוכננים בקפידה רבה מועברים על ידי מדריך מנוסה. הטבע מאפשר לעובדים להגביר את הפעילות המוחית, להתרענן מהיום יום שלהם וליהנות משחרור מתח. כל זאת באווירה של פעילות מהנה וחווייתית.

ימי גיבוש וכיף לעובדים עם משחקי ניווט

משחקי ניווט מתרחשים במרחב הפתוח ועל מנת לצלוח אותם דרושות מיומנויות שונות. הבחירה ביום כיף וגיבוש זה מאפשרת להתאים את הפעילות לדרישותייך. אם ישנן בעיות בצוות או שיש לך מטרות להוביל את העובדים למסקנות מיוחדות, ניתן לבקש זאת מראש. הכנת ימי גיבוש וכיף לעובדים יכולה להתבצע בהתאמה אישית. כיוון שמשחקי הניווט דורשים שיתוף פעולה בין האנשים השונים ויש בהם מוטיב של הובלה, היום יכול להוביל לפתרון בעיות בין אנשים ולחוויה שממשיכה איתם לאורך תקופה ארוכה.

חדרי בריחה

ישנם חדרי בריחה אשר מתאימים לקבוצות קטנות וישנם חדרים אשר מיועדים לימי גיבוש וכיף לעובדים ויכולים להכיל קבוצה גדולה. לעתים יש צורך לבצע התאמות ותיאום מראש כדי להתכונן לקבוצה. לחדרי הבריחה, בגרסה הקטנה או הגדולה, יש יתרון גדול עבור הארגון. הצוות מחויב לשתף פעולה על מנת לעמוד במשימה העומדת לפניו ושיתוף פעולה זה נמשך הרבה אחרי שהיום מסתיים.

סיורים מיוחדים ביום כיף

ברחבי הארץ ישנם שלל אזורים מיוחדים וקסומים. לעתים, האזורים השונים נמצאים ממש בסביבה שלנו או שטיילנו בהם, אך אנו לא יודעים עליהם דבר ועל כן לא רואים בעצמנו את הייחודיות שלהם. ימי גיבוש וכיף לעובדים יכולים להוביל לאותם מקומות מיוחדים ויוצאי דופן. את הסיור מעבירים מדריכים מוסמכים ומנוסים שמכירים היטב את האזור.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לא רק חטיפים: איך לארגן את הילדים לקראת טיול בית ספר
טיול בית ספר בין אם מדובר בטיול שנתי לבין אם מדובר בטיול קצר יותר - הוא חוויה נפלאה אשר רוב חווים...
קרא עוד »
אפר 15, 2018
6 סיבות לנפוש במלון אטלנטיס בדובאי
בדובאי הרבה מלונות טובים, חלקם ממש מצוינים. אחד המיוחדים שבהם נקרא על שם העיר השקועה האגדית וזהו...
קרא עוד »
מאי 04, 2021
איך למצוא דילים משתלמים לרשת קלאב הוטל?
מעוניינים לצאת לחופשה מדהימה ובלתי נשכחת? העיר אילת קורצת לכם עם המלונות המרהיבים שלה? אולי לטבריה...
קרא עוד »
יול 06, 2020