מלון כשר בקפריסין ויוון – להנות בהכשרת הבד"צ

מלון כשר בקפריסין

החופש הגיע וזה הזמן להתפנק לנו באחד מבתי המלונות היותר שווים שיש באזור שלנו. בנסיעה ליוון או קפריסין, וודאי נרצה שבמלון בו נשהה, תהיה כשרות הרלוונטית לנו. ואם אתם מעוניינים בכשרות בד"צ, כדאי לברר עוד יותר על מלון עם כשרות זו.

מלון כשר בקפריסין ויוון – להנות בהכשרת הבד"צ |

בתי מלון הם דבר מדהים לכל הבאים לשהות בהם. הם ממלאים אותנו ברגעים של אושר ושמחה, שחרור ופורקן, אוכל טוב ושינה מרווחת.. לא חסרים תכונות שבהם אנו נתקל בשהותנו בבית מלון כשר בקפריסין.

אם נחליט להעביר שבוע במלון כשר בקפריסין ויוון, כדאי מאוד שיהיה לנו את כל מה שנצטרך בהם וזה כולל כשרות מהודרת כמובן. לא כל מלון מציע כשרות, בעיקר בחו"ל ולכן כדאי לבדוק על מלון כזה. באתר LAGOON למשל, תמצאו את המלון הטוב ביותר עבורכם, כזה שייתן לכם לא רק חוויה מדהימה אלא גם כשרות מהודרת.

טיול לקפריסין למה דווקא שם |

למרות שקפריסין חוצה את קו הירוק 180 ק"מ, קל לחקור אותה משני צידי הגבול. מטיילים ורוכבי אופניים ימצאו שבילים בהרי טרודוס בדרום ובהרי קירניה בצפון, אלא יהיו מספקים באותה מידה.

תוכלו לצאת לחופשות קבוצתיות ומותאמות במיוחד בצפון ובדרום קפריסין, וכן לסיורים הכוללים את שניהם. למרות שהצדדים עמוקים ביניהם, זה לא אמור לעצור אותכם, בכדי לגלות את שני הצדדים של האי המדהים הזה. בהחלט שווה ביקור.

היסטוריה קפריסאית בשתי מילים |

בזכות מיקומה האסטרטגי בין אסיה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, קפריסין מושכת אליה מטיילים רבים, מאז שנכבשה לראשונה על ידי היוונים הקדמונים. אחריו הגיעו המצרים, הפרסים, אלכסנדר הגדול (היוונים, שוב), האימפריה הרומית המזרחית (הביזנטיים), הצרפתים, הוונציאנים והאימפריה העות'מאנית, לפני שקפריסין 'הושכרה' לבריטים בשנת 1878.

בזמן זה, קהילות אתניות יווניות וטורקיות חיו זו לצד זו על האי. עם זאת, הבריטים חששו ששתי הקבוצות עלולות להתעורר כאחת ולהפיל את 'המדכאים הקולוניאליים' שלהן, למרות שרבים מהיוונים-קפריסאים, המשיכו להילחם בצד הבריטים בשתי מלחמות העולם.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שליטה באמנות עיצוב הזמנות לחתונה
הזמנות לחתונה הן יותר מסתם פיסות נייר; הם השערים ליום המיוחד שלך, ומציעים הצצה לסיפור האהבה שאתה עומד...
קרא עוד »
אוק 15, 2023
3 דברים שחייבים להכין מראש לפני רילוקיישן
כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לשנות את חייהם באופנים שונים, אחד מהם הוא הרילוקיישן. בין אם מדובר...
קרא עוד »
ספט 15, 2015
למעלה באוויר: חושפים את היסודות של נסיעות במסוקים
לטיול במסוקים יש מיסטיקה שמותירה רבים ביראת כבוד אך גם עמוסה בשאלות וסקרנות. למרות שהקונספט נראה...
קרא עוד »
אוק 05, 2023