חדר בריחה המקרה המוזר

חדר בריחה המקרה המוזר

הסיפור אודות חדר בריחה המקרה המוזר מושתת על העלילה של דוקטור ג'קיל ושל מר הייד, אשר קורית בעיר לונדון ומתבצעת בשלהי שנת 1888. אדם בעל פיצול של אישיות, הלא הוא דוקטור ג'קיל, שהינו מהווה ג'נטלמן מכובד לכל הדעות, אשר הוא מתעסק בתחום של המחקר הרפואי ומבצע תגלית שהיא פרוצת דרך בתחום – כל אדם בעל צד רע או בעל צד טוב וניתן לשלוט בצדדים אלו על ידי כל מיני שיטות שהן רפואיות. דוקטור ג'קיל המציא שיקוע ייעודי, אשר נתן בידו להדחיק באופן זמני את ההיבט של הטוב שנמצא אצל בני אדם והוא מבצע החלטה לנסות את השיקוי על עצמו. באופן זה נכנס לתמונה מר הייד, האישיות האחרת של דוקטור ג'קיל, שהינה דמות אפלה וכן בריונית. בסופו של תהליך, דוקטור ג'קיל הביא למצב של התמכרות אל השיקוי והוא התמוגג אי שם בעיר לונדון של היום.

מה נמצא בתוך חדר בריחה המקרה המוזר?

אתם מהווים למעשה קבוצה של תיירים אשר מנסה לנוס מפגעי מזג האוויר. אתם רואים לפניכם בית עתיק ומבצעים בחירה של לחדור אליו ואז בלי התראה מוקדמת הדלת נסגרת בפניכם ועליכם להיות די פיקחים כדי לתת מענה בטווח זמן של שעה קצובה, לגנוז את השיקוי של דוקטור ג'קיל ולהסתתר ממר הייד התווא לדם שלכם.

טווח הגיל אשר מורשים לשחק במשחק זה הינו מעל לגיל שתים עשרה. כמות המשתתפים במשחק חדר בריחה המקרה המוזר מוגבלת לבין שני משתתפים ועד שישה משתתפים.

עבור מי מתאים חדר בריחה המקרה המוזר? עבור חגיגה של אירועים כמו למשל יום הולדת, משפחה, צוות של עובדים, קבוצה של חברים וכיוצר בזה.

המשימה אשר תוטל עליכם בחדר בריחה זה – ינעלו אתכם בתוך הבית הישן של דוקטור ג'קיל וברשותכם עומדת רק שעה אחת בטרם הוא יהפוך לדמות של מר הייד. ניתנת לכם ההזדמנות המוקצבת לשעה בלבד כדי שתוכלו לתת מענה עבור החידה אשר ממתינה לכם, לגנוב את השיקוי של דוקטור ג'קיך ולנוס על נפשכם בשיא המהירות ככל האפשר.

חדר בריחה המקרה המוזר פועל במתכונת של הזמנתו מבעוד מועד. במידה וחפצה נפשכם להיכנס אל מעמקיו של חדר בריחה זה והנכם מאוד ספונטניים – כדאי לכם תחילה להרים טלפון אל חדר הבריחה בטרם תגיעו אליו.

חדר בריחה המקרה המוזר זמין עבורכם במועדים הבאים – ימי ראשון עד ימי חמישי – החל מהשעה שבע בבוקר וכלה בשעה אחת בלילה. בימי שישי וערבי חג – החל מהשעה שבע בבוקר וכלה בשעה ארבע וחצי אחר הצהריים. במוצאי שבת – החלה מהשעה שבע בערב ועד השעה אחת בלילה, רק בתיאום מראש.

כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע וילות בצפון למשפחות הפכו לטרנד פופולרי?
לאחרונה ניתן לשים לב לטרנד של חופשה משפחתית בוילות בצפון שצבר פופולאריות רבה בקרב הנופשים בארץ...
קרא עוד »
נוב 07, 2016
מתנות סמליות לעובדים לחגים
במקומות עבודה רבים נהוג לתת לעובדים מתנות לחגים. בדרך כלל מדובר על החגים המרכזיים שבהם נותנים מתנות...
קרא עוד »
ינו 09, 2023
ים המלח מזמן כבר לא רק בוץ וגופרית
ים המלח, אחד מפלאי תבל, נחשב למקום הנמוך ביותר בעולם. מדובר על מקום מיוחד וייחודי, שלא ניתן למצוא את...
קרא עוד »
יול 17, 2019