הרפתקאות במצרים

טיול מאורגן למצרים

המאמר באדיבות בשביל הזהב

אם אתם מעוניינים בטיול אטרקטיבי מאוד, כדאי שתבחרו לטייל דווקא במצרים. אולם, בטרם אתם מחליטים לבחור בטיול מאורגן למצרים, עליכם כמובן לקבל את כל המידע הרלוונטי אודות טיול מעין זה, על מנת שהטיול שלכם יהיה הטיול הייחודי והמהנה ביותר שיכול להיות. חשוב לדעת שישראלים אשר נוסעים למצרים זקוקים לאשרה, לצורך קבלת אשרה זו יש לפנות לפחות שבועיים לפני מועד הטיול לשגרירות מצרים בישראל.

מה צריך לדעת על טיול למצרים

כיום ישנה טיסה ישירה מישראל לקהיר, אך ניתן להגיע למצרים גם ממגוון יעדים באירופה. הזמן הטוב ביותר להגיע לטיול במצריים הוא בהתאם לאזור שבו אתם מעוניינים לבקר במצרים. בעיקרון שיא עונת התיירות שבמצרים היא בחורף מכיוון שבקיץ שורר במקום חום כבד. המטבע שיש להשתמש בו במצריים הוא פאונד מצרי וחשוב לדעת מראש שבמצרים קיים מחסור בכסף קטן לכן כדאי לאגור מראש עד כמה שניתן כסף קטן. במרבית המקומות במצרים ניתן להשתמש בכרטיס אשראי.

מה כדאי לעשות בטיול במצרים?

ראשית כל, כדאי מאוד לשוט על הנילוס. שנית, כדאי מאוד לבחור באמצעי תחבורה כלשהו על מנת להגיע ממקום למקום במצרים ובין עיר מרכזית אחת לאחרת. מצרים מכילה מגוון אטרקציות ואתרים מומלצים שכדאי לבקר בהם:

  1. קהיר והפירמידה של גיזה- קהיר מהווה שוק תרבות קטן, אך חשוב לדעת שלוקח זמן להתרגל לבלגן השורר בקהיר, לתנועה, לרעש, לקולות הצעקות של הרוכלים ועוד. בקהיר מתגוררים כיום כ20 מיליון תושבים והיא מצויה במגמת התרחבות כל הזמן. בקהיר ניתן להיפגש עם המסורת המוסלמית של העיר אשר קיימת מימי הביניים ולהיסטוריה המצרית המפוארת. כדאי מאוד לבקר במוזיאון המצרי אשר מציג לעיני כל מגוון אוצרות ארכיאולוגיים. בסמוך לקהיר ניתן למצוא את הפירמידות  של גיזה הידועות כאחד מבין שבעת פלאי תבל של העולם העתיק.
  2. לוקסור- לוקסור מהווה עיר מודרנית השוכנת כ500 ק"מ מקהיר. בלוקסור ישנו שילוב בין עיר מודרנית לבין עיר עתיקה בעלת אלמנטים קדושים. כדאי מאוד לכל אדם שמגיע ללוקסור לבקר במוזיאון המיוחד שבה המציג ארכאולוגיה ותרבות מפוארת.
כללי פנאי ונופש רילוקיישן ועבודה בחו"ל תיירות בארץ תיירות בחו"ל
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהי קניית דרכון זר ולמי זה מתאים
בשנים האחרונות שומעים יותר ויותר כי ישראלים מדברים על האפשרות של הוצאת דרכון זר, אשר מרגיש כמו זכייה...
קרא עוד »
יונ 09, 2018
איך לבחור קרוז יוקרתי
תתארו לעצמכם את התמונה הבאה: אתם נמצאים על ספינה מפוארת, בלב ים, שטים לכם בהנאה, במשך שבוע-שבועיים,...
קרא עוד »
יונ 10, 2018
יום כיף בספא
אחד הבילויים הפופולריים בישראל, במיוחד כמתנה לימי הולדת או ימי נישואין הוא הליכה לספא. בספא תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 13, 2020