אין זה סוד שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות פריחה, בכל מה שקשור למוצרי מין לנשים. פריחה זו נובעת הן בגלל שנשים רבות מעוניינות לרכוש מוצרים כאלה, בין אם זה לשימוש אישי ובין אם זה לשימוש בעת קיום יחסי מין עם גברים או נשים אחרות. כמו כן הפריחה נובעת בגלל עלייה בכמות היצרנים והמשווקים בתחום.

אם בעבר כל הנושא של מוצרי מין לנשים ולגברים היה סוג של טאבו, סוג של שיח שאיש לא היה מעז לדבר עליו בפומבי, כיום הנושא נידון בצורה פומבית בתקשורת, הן הממוסדת והן הלא ממוסדת. היום זו לא בושה לדבר על זה ואנחנו יכולים למצוא נשים וגברים שפותחים את הנושא ולא מעיזים לדבר על זה.

זו הסיבה שאפשר למצוא דוגמאות שונות של מוצרי מין לנשים, כאלה שמיועדים לשימוש באיברים אינטימיים בגוף האישה, כאלה שיכולים לענג ולספק אותה, מבלי שתצטרך לשכב עם גבר לשם כך וכן מבלי שתענג את עצמה בעזרת ידייה. מדובר על מוצרי מין כמו ויברטורים, דילדואים, פלאגים, שרשרות, וכן מוצרי מין שמתאימים לקיום יחסי מין עם נשים וגברים, כמו סטראפ און ועוד.

מוצרי מין ניידים לנסיעות

צריך לציין, אותם מוצרי מין שמתאימים לנשים מגיעים בגדלים ובעיצובים שונים, הם מגיעים ברמות שונות, באופן כזה שהאישה יכולה להשתמש בהם בביתה וכן לקחת אותם איתה לנסיעות, בין אם היא נוסעת לנופש ובין אם היא נוסעת לתקופות ארוכות או קצרות. מדובר על מוצרי מין שניתן לרכוש באתרי אינטרנט וחנויות למוצרי מין, כאן המקום גם להזכיר שחלק מאותם מוצרי מין מעוצבים בצורות שונות ומרשימות, כאלה שניתן להניח בתיק ובכל מקום אחר מבלי להתבייש.

צריך לציין שהלגליזציה, כפי שאפשר לתאר אותה, במוצרי מין לנשים, לא נגמרת רק במוצרים עצמם אלא גם בשורה ארוכה של מאמרים ומדריכים שונים שמסבירים ומפרטים כיצד לרכוש אותם בצורה חכמה, כיצד להשתמש בהם, המלצות מה לקנות והיכן ועוד.

כיום אישה שרוצה להיעזר באביזרי מין, לא צריכה לעשות הרבה, מספיק שהיא תיכנס לאינטרנט והיא תמצא כל מה שהיא מחפשת.