יאכטות יוקרה

אוהבים את החיים הטובים או שיש לכם סיבה למסיבה? זה הזמן לדעת כמה דברים על יאכטות יוקרה. אם תהיתם אי פעם אם אתם יכולים להרשות לעצמכם חוויה שכזאת, אתם מוזמנם להצטרף ולגלות עכשיו ומיד את האמת.

לשכור יאכטה, לא לעשירים בלבד

לשכור יאכטה עבור מסיבה של מאות אנשים זה באמת לא תענוג שכל אחד יכול להרשות לעצמו. יחד עם זאת, לשכור יאכטה שמתאימה למסיבה או לאירוע קטן של כ-10 עד 20 משתתפים, כמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו. אם אתם יכולים מפעם לפעם לבלות בצימר או במלון, גם תענוג ביאכטה על המים לא נמצא מעבר להישג ידכם.

לשכור יאכטה, אפילו לשעות ספורות

אין הרבה סממנים של החיים הטובים, יותר מאשר יאכטות יוקרה. מקובל להניח שאפשר לשכור יאכטות להפלגות ארוכות, אך זה בהחלט לא מדויק. אמנם אפשר לשכור יאכטות יוקרה להפלגות של כמה ימים ואפילו לכמה שבועות, אבל אפשר גם אחרת. ניתן בהחלט לשכור לפרקי זמן קצרים ואפילו כמעט קצרצרים. אם רוצים מסיבה קצרה על יאכטה או אפילו לבלות כמה שעות בהפלגה במהלך חופשה רגילה, זה אפשרי. השכרה למספר שעות או למספר ימים, זה הכל תלוי בזמן שעומד לרשותכם ובתקציב שמתאים לכם.

יאכטה מלהיבה, גם באילת

השכרת יאכטה באילת יכולה להיות המסמר המרכזי של החופשה או חלק אחד מתוכה. למשל, אם אתם מתארגנים על חופשה באילת, תוכלו לשלב בין שלל האטרקציות גם הפלגה קצרה או ארוכה ביאכטה מלהיבה. במצפה התת ימי כבר הייתם? בריף האלמוגים כבר הייתם? ראיתם דולפינים או עשיתם שופינג באחד הקניונים? בפעם הבאה, אל תוותרו על בילוי ביאכטה. קחו את הילדים או את החברים, להפליג ולחיות את החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.