אופניים

איך לבחור אופניים

אם אתם רוצים להיכנס לתחום הספורט של האופניים, זו החלטה מעולה. הנסיעה על אופניים גם תשפר את הכושר שלכם, תעזור לכם לרדת במשקל אם אתם צריכים וגם תנקה את הראש. נסיעה באופניים בין שבילי שדות או אפילו בצד כביש בין עירוני מנקה לחלוטין את הלחץ וזה יכול להיות אחלה טיול לסופשבוע. 

אולם אם הגעתם לחנות אופניים מקצועית, כנראה התבלבלתם מהמבחר. נראה כאילו כל סוג של אופניים מיועד למשהו אחר, אז זה אמנם נכון אבל חלקית. 

אופניים אמורים להתאים לתוואי השטח שעליהם אתם אמורים לרכב. יש שטח שהוא סלעי, יש שטח חולי ויש כביש, כל אחד צריך תנאי רכיבה שונים.

אז איך בוחרים אופניים מתאימות שיוכלו לשרת אתכם זמן רב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לבחור אופניים:

בחירת אופניים לרוב נעשית על ידי הבחירה המוקדמת שלכם בסוג הטיולים שאתם רוצים לעשות עם האופניים. אם אתם יותר מתחברים לנסיעה בכביש, אתם תצטרכו אופני כביש, אם אתם רוצים נסיעה אתגרית בשטח הררי, אתם צריכים אופני שטח ויתכן שאתם צריכים אופניים שיכוך מלא אפילו.

אבל עדיין, יש כמה כללים בסיסיים שעליכם לדעת כדי לעשות את הבחירה הנכונה. ראשית, האופניים אמורות להיות נוחות לכם לנסיעה ממושכת. זה אומר שאתם צריכים לשבת על הכיסא ולהרגיש שהוא נוח לכם לישיבה לאורך זמן.

בנוסף, המידה של האופניים גם היא חשובה מאוד. אם אתם צריכים למתוח את הזרועות יותר מידי כדי להגיע לכידון, הנסיעה לא תהיה נוחה לכם בטח ובטח אם אתם מתכוונים לנסוע בשטח. 

חשוב גם לוודא, אם אתם מתכוונים לקנות אופני שטח שיש להם מספיק קפיצים ובולמים כדי שחלילה לא תינזקו בעמוד השדרה בגלל המהמורות של הדרך. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *