הגל החמישי: מה כדאי לדעת על בדיקות קורונה בנתב"ג לטסים לחו"ל

בשנתיים האחרונות, לצערנו, התרגלנו לכך שהשגרה השתנתה בגלל הקורונה. אם חשבנו שחיינו חזרו לעצמם, הגיע הגל הרביעי ולאחר מכן הגל החמישי, ושינו את כל התמונה. לצערנו, נאלצנו למצוא את עצמנו מתמודדים עם שינויים והשפעות אחרות על החיים שלנו ולבצע בדיקת קורונה PCR

הגל החמישי הפתיע רבים, הן בגלל העובדה שאנחנו מחוסנים ולכאורה כבר היינו אמורים להיות אחרי המגיפה, וכן בגלל העובדה שמדובר על גל שונה לגמרי, שכן הוא הרבה יותר מדבק בזמן שהתסמינים מאוד קלים. 

באופן טבעי זה שינה את כל ההתייחסות וההתבוננות שלנו על הסיטואציה, בין אם זה לגבי השגרה של כל אחד מאיתנו בחייו, בקרב משפחתו, עבודתו ובין אם זה לגבי אנשים שאמורים לטוס לחו"ל לעבודה או לכל דבר אחר. 

צריך לציין, בתחילת הגל, שדה התעופה היה סגור לטיסות אל מדינות מסוימות, זאת במטרה לנסות ולהפחית את כמות הנכנסים לישראל, לאחר מכן הוחלט לאפשר טיסות בתנאים מסוימים. כל מי שרוכש כרטיס טיסה צריך לבצע בירורים בשביל לוודא מה בדיוק הוא נדרש לעשות בשביל לטוס ולקבל אישור להיכנס אל ארץ היעד. 

מה עלינו לעשות לפני הטיסה?

בעיקרון, אנחנו אמורים לעשות בדיקה אשר מוכיחה שאנחנו שליליים, וזאת בטווח של יום לפני הטיסה. בדיקות בטווח זמן אחר לא יעזרו לנו. כמו כן, עלינו להציג תו ירוק עם אישור שאכן התחסנו (שני חיסונים או שלושה), שכן אחרת לא יתנו לנו להיכנס. 

בדיקות קורונה בנתב"ג לטסים לחו"ל ניתן לבצע במקומות שונים, יש לעשות את הבדיקה באופן מוסדי ולא באופן פרטי בהכרח, מאחר וכך נוכל לקבל את האישור שאכן נבדקנו ואכן אנחנו שליליים ויכולים לטוס ולהיכנס אל ארץ היעד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.