חופשה עם ילדים באיי סיישל

שיעורי גלישת גלים – היכונו היכונו לחופש הגדול

אשר החופש הגדול נראה באופק, זה הזמן להתחיל להתכונן לחופש הגדול! ומה יותר טבעי מאשר לבלות את החופש בים, עם הפעילות הכי דינאמית, כיפית ומגניבה שיש – גלישת גלים. אם אתם רוצים גם, זה הזמן להתכונן להרטיב את הרגליים ולהצטרף אל שיעורי גלישת גלים. נסביר למי זה מתאים, למה זה כדאי ואיפה לוקחים שיעורים. 

למי מתאים לתפוס את הגלים 

שיעורי גלישת גלים מתאימים כמעט לכל גיל (קיימת גם קייטנה לגלישה) , בתנאי אחד מוקדם – לדעת לשחות. אם אתם  יודעים לשחות ולא מפחדים מהים ומהמים, גם אתם יכולים. לרוב כבר מגיל תשע אפשר לגלוש בבטחה וזו פעילות שיכולה להתאים ממש לכל אחד, גם ללא שום ניסיון קודם. והאמת היא שהשיעורים יכולים להתאים גם למבוגרים ואפילו למבוגרים מאוד.  

לצאת מהמסכים, לבלות בים 

לאורך השנה קל מאוד להתמכר למסכים. קל מאוד לשכוח שיש עולם שלם, מדהים ורחב בחוץ. שיעורי גלישת גלים מהנים מאוד בפני עצמם, אבל הם גם חשובים כי הם נותנים אלטרנטיבה לכל המסכים. אחרי שכל כך נהנים בשיעורים הללו ולומדים לתפוס גלים ולגלוש ביציבות ובהנאה, ההנאה העוד יותר גדול מתחילה. בקיץ אפשר לגלוש עוד ועוד. זו פעילות שהיא מאוד כיפית לבד אפילו עוד יותר מהנה כי די מהר מצטרפים לקהילה. קהילת הגולשים זו קהילה חברתית תוססת, כיפית ומי שרוצה יכול להיות חלק ממנה. 

נהנים על המים, בכל רגע

שיעורי גלישת גלים אפשר לקחת בשיטה יחידנית או בקבוצה. אפשר ללמוד לבד עם מדריך אישי או להצטרף לקבוצה של גולשים מתחילים. הרבה יותר מוקדם מכפי שחשבתם, תגלשו ותיהנו מכל הכיוונים. זו פעילות מגניבה, מהנה, בריאה מאוד ללא רגע משעמם. גם אתם יכולים, עם מועדון הגלישה סרף סייקל, כמובן. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *