שייט על הריין

שייט על הריין – 1,233 ק"מ לימי הביניים

גרמניה היא אחת המדינות המבוקשות ביותר לטיול. דרך אחת נהדרת להתוודע אליה ולעיירות העתיקות, היינות המשובחים והאוכל הנפלא היא לצאת לטיול שייט על הריין – מסע אל ימי הביניים בגרמניה. אל הטיול נצא על סיפונה של ספינת נהר ייחודית הבנויה במיוחד לתנאי שיט על נהרות.

מחפשים טיול לא שגרתי? שייט על הריין הוא מה שאתם צריכים!

הריין הוא הנהר הארוך ביותר במערב אירופה והינו בעל חשיבות היסטורית, גיאוגרפית וכלכלית. זרימתו מתחילה בהרי האלפים בשווייץ, ממשיכה לצרפת אוסטריה והולנד, אך הוא מזוהה בעיקר עם גרמניה. הוא היה מקור החיים הראשון והעיקרי של גרמניה, והוא שימש גם עורק תחבורה ראשי להובלת סחורות וכן היה ידוע כנקודה אסטרטגית חשובה במלחמות לאורך ההיסטוריה.

הכפרים והעיירות לאורך הנהר הן צבעוניים ונראים כאילו קפאו בזמן. שייט על הריין הוא מעין קפיצה אל ימי הבינים של גרמניה, אל נופים מרהיבים ויינות משובחים. אך כיצד תדעו עם איזו חברה לצאת לטיול שלכם?

  • מסלול – ישנם סוגים רבים של שייט על נהר הריין ולכל אחד סגנון, מסלול ואופי משלו. עליכם לבחור בטיול שיענה על כל הציפיות והצרכים שלכם. אל תתביישו לבקש תכנית טיול מפורטת מהחברה שבחרתם.
  • קבוצת היעד – טיול משפחות וטיול לגיל הזהב לדוגמא הם שני סוגי טיול שונים בתכלית. בדקו היטב האם הטיול פונה לקבוצת היעד עמה אתם נמנים.
  • ניסיון וותק – מומלץ לבחור בחברה שלה וותק וניסיון עם סוג הטיול אליו אתם יוצאים. הדבר נכון גם לגבי המדריך שיוצמד לכם. רצוי לברר מבעוד מועד על הניסיון הן של החברה והן של המדריך העתידי. כל אלו יוכלו להשפיע על אופי הטיול וסגנונו.

לטייל בתוך ציור

שייט על הריין נתפס בעיני רבים כטיול קסום, ממש כמו בתוך ציור המשלב בתוכו הכל; מנופים מדהימים, ארכיטקטורה מרשימה, אוכל נפלא ויינות משובחים. מה שנקרא אצלנו, אירופה במיטבה. בואו לצאת לטיול יוצא מגדר הרגיל, ולגלות את גרמניה כמו שלא חשבתם שתוכלו. הצטרפו אלינו למסע אל ימי הביניים, עם מדריך מהשורה הראשונה ומסלול בלתי נשכח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *