הטבות תושב חוזר לישראל – למה חשוב שתכינו אותן? 

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל בפועל, כאשר אתם חוזר לגור בישראל הוא זכאי להטבות מסוימות. לכן, אם זה גם המקרה שלכם ואם אתם חוזרים לארץ ממדינה כלשהי, בהחלט כדאי שתכירו את אותן הטבות תושב חוזר לישראל. ההטבות שמיועדות לתושבים חוזרים לישראל יכולות להקל עליכם מאוד מבחינה כלכלית. בנוסף, אם זה מגיע לכם, מה פתאום שתוותרו על כך? אנשים רבים מפספסים את ההטבות שמגיעות להם בתור תושבים חוזרים לישראל בגלל חוסר ידע, וחבל. לכן כדאי שתדעו שיש היום חברות שעוסקות בתחום הזה ויכולות גם לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם. 

הטבות תושב חוזר לישראל – מה באמת מגיע לכם? 

חשוב להבין שכאשר מדברים על הטבות תושב חוזר לישראל מדברים על קטגוריות שונות שבהן תוכלו לקבל הקלה, כמו למשל: 

  • פטור ממיסים על הלבשה, הנעלה ועוד
  • פטור ממיסים על טבק ועל תמרוקים שמכילים אלכוהול 
  • פטור ממכס על יינות ומשקאות 

מה שכן, חשוב לבדוק, במסגר אותן הטבות שמיועדות לתושבים חוזרים לישראל, מהם התנאים המדויקים והאם אתם באמת מוגדרים כתושבים חוזרים או לא. למשל, חשוב לדעת שאותה זכאות לפטור ממכס ניתנת רק למי שמלאו לו כבר 18. זה אומר שאם יש לכם ילדים קטנים שחוזרים אתכם לישראל, עבורם לא תוכל לקבל את ההקלות הספציפיות האלה. 

מה עוד אפשר להביא לארץ? 

ממש כפי שקורה בכל טיסה אחרת, גם כאשר אתם טסים לארץ בתור תושבים חוזרים, תוכלו להביא אתכם סוגים שונים של כבודה. תוכלו לייבא למשל חפצי בית שאינם כוללים ציוד אינסטלציה ותוכלו להבין טלוויזיות וכדומה. יש עוד סעיפים שונים במסגרת אותן הטבות תושב חוזר לישראל ולכן, אם חשוב לכם לדעת שאתם מנצלים כל מה שאפשר, בהחלט רצוי שתבדקו את הדברים לעומק. אם תהיתם לאן עליכם לפנות כדי למצוא את כל האינפורמציה הדרושה לכם, דעו שאונליין מחכה לכם הפתרון. אתם יכולים לבחור לכם אתר שיש בו את כל הנתונים הנדרשים כדי להבין מה כוללות ההקלות, שכן לא חסרים היום אתרים שמאגדים את כל המידע שאתם מחפשים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.